Beardbrand habemekomplekt Old Money

Kaubamärk:
Tootekood: BB00127
Ühik: tk
Hind: 45,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Beardbrand komplekt Old Money

Komplektis sisaldub:

  • Beardbrand habemeõli Old Money - Gold line 30ml
  • Beardbrand vuntsivaha Old Money - Gold line 4,25g
  • Pähklipuust alus

Beardbrand habemeõli Old Money - Gold line 30ml

Beardbrand Old Money sarjal on vana raha lõhn. „Old Money“ habemeõli omab tamme, burbooni, musta pipra ja vaigu aroomi. See rikkalik ja kompleksne aroom areneb päeva jooksul edasi ning on ka Bearbrandi kõige tugevam lõhn. Lõhn tekitab teis tunde nagu viibiksite ruumis, kus on palju mahagoni, nahast tugitoolid, klaas viskit ning loomulikult sigar.

Nagu kõik teisedki Beardbrand habemeõlid, on ka kuldne sari disainitud nii, et õlid oleksid personaalsed ja kerged. Kuldne sari on Beardbrandi lipulaev. Õlides on baasina kasutatud jojoobi- ja argaaniaõli. Õlid ei tee habet raskeks ega rasvaseks. Õlides on kasutatud ainult naturaalseid koostisaineid ja erilisi eeterlikke õlisid, mis teevad nendest parimad omataoliste seas.

Beardbrand vuntsivaha Old Money - Gold line 4,25g

Beardbrand Old Money sarjal on vana raha lõhn.  „Old Money“ vuntsivaha omab tamme, burbooni, musta pipra ja vaigu aroomi. See rikkalik ja kompleksne aroom areneb päeva jooksul edasi ning on ka Bearbrandi kõige tugevam lõhn. Lõhn tekitab teis tunde nagu viibiksite ruumis, kus on palju mahagoni, nahast tugitoolid, klaas viskit ning loomulikult sigar. Vuntsivaha on mugavas kaasaskantavas tuubis. Vuntsivaha sisaldab lisaks mesilasvahale ja jojoobiõlile ka lanoliini, mis on tuntud ka lambarasvana.

Beardbrand Old Money vuntsivaha on keskmise hoidvusega ning ideaale loomuliku stiili saavutamiseks. Kraapige veidi vaha pöidlaga ning soojendage seda sõrmede vahel. Kohaldage vaha ühtlaselt vuntsidele ning tulemus saab olema fantastiline. Hea vihje, kuidas vaha soojana hoida, on seda endaga pidevalt taskus kaasas kanda, kus vahale mõjub kehasoojus.

Päritolumaa: USA