Beardbrand habemekomplekt Temple Smoke

Kaubamärk:
Tootekood: 330449
Ühik: tk
Hind: 45,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Beardbrand komplekt Temple Smoke

Komplektis sisaldub:

  • Beardbrand habemeõli Temple Smoke - Gold line 30ml
  • Beardbrand vuntsivaha Temple Smoke - Gold line 4,25g
  • Pähklipuust alus

Beardbrand habemeõli Temple Smoke - Gold line 30ml

„Temple Smoke“ viitab kuninglikkusele. Malakka kotkapuu annab Beardbrand habemeõlidele väga maalähedase hõngu. Malakka kotkapuud toodavad mõnikord enesekaitseks erilist musta vaiku, mis kaitseb neid infektsioonide eest. Keskmiselt ainult 7 puud 100-st on sellised.  Eeterlik õli on saadud puitu ja vaiku põletades destillatsiooni teel. Malakka kotkapuu eeterlikku õli on traditsiooniliselt kasutatud templi tseremooniates. Lisaks on õlis tunda tammesambliku ja sandlipuu aroomi.

Nagu kõik teisedki Beardbrand habemeõlid, on ka kuldne sari disainitud nii, et õlid oleksid personaalsed ja kerged. Kuldne sari on Beardbrandi lipulaev. Õlides on baasina kasutatud jojoobi- ja argaaniaõli. Õlid ei tee habet raskeks ega rasvaseks. Õlides on kasutatud ainult naturaalseid koostisaineid ja erilisi eeterlikke õlisid, mis teevad nendest parimad omataoliste seas.

 

Beardbrand vuntsivaha Temple Smoke - Gold line 4,25g

Temple Smoke vuntsivaha on mugavas kaasaskantavas tuubis. Vuntsivaha sisaldab lisaks mesilasvahale ja jojoobiõlile ka lanoliini, mis on tuntud ka lambarasvana. Malakka kotkapuu annab Beardbrand vuntsivahale väga maalähedase hõngu. Malakka kotkapuud toodavad mõnikord enesekaitseks erilist musta vaiku, mis kaitseb neid infektsioonide eest. Keskmiselt ainult 7 puud 100-st on sellised. Eeterlik õli on saadud puitu ja vaiku põletades destillatsiooni teel. Malakka kotkapuu eeterlikku õli on traditsiooniliselt kasutatud templi tseremooniates. Lisaks on vuntsivahas tunda tammesambliku ja sandlipuu aroomi.

Beardbrand Temple Smoke vuntsivaha on keskmise hoidvusega ning ideaale loomuliku stiili saavutamiseks. Kraapige veidi vaha pöidlaga ning soojendage seda sõrmede vahel. Kohaldage vaha ühtlaselt vuntsidele ning tulemus saab olema fantastiline. Hea vihje, kuidas vaha soojana hoida, on seda endaga pidevalt taskus kaasas kanda, kus vahale mõjub kehasoojus.

Päritolumaa: USA