Keltic Krew habemeõli Voyager 50ml

Kaubamärk:
Tootekood: KKW5
Ühik: tk
Hind: 14,95 €

Keltic Krew habemeõli Voyager 50ml 

Keltic Krew Voyager habemeõli niisutab habemekarvu ning nahka selle all. Habemeõli niisutab nahka, takistades selle kuivamist ning „nahatükkide“ teket. Habemeõli pehmedab ka teie näokarvu. Kaob „traathabeme“ tunne, samas annab ka habemele läike. Ilusa habeme omamine on väga oluline - sama oluline on ka habeme lõhn.  Te ei tea kunagi, mis päev võib tuua ning seetõttu on hästilõhnav habe kohustuslik. Keltic Krew Voyager habemeõli eeterlikud õlid annavad habemele värskendava tsitruse lõhna.

Koostisained: Virsikuseemneõli, viinamarjaseemneõli, magusa mandli õli, piparmündi eeterlik õli, eukalüpti eeterlik õli, viinamarja eeterlik õli, laimi eeterlik õli

Virsikuseemneõli, viinamarjaseemneõli, jojobaõli, magusa mandli õli imenduvad karvadesse ning niisutavad keerdus karvu. Toimeained soodustavad habeme kasvu ning takistavad karvade lõhenemist.

Kasutamine: Kasutage 1-2 tilka päevas. Tilgutage mõned tilgad habemeõli peopesadele ning masseerige habeme sisse. Jälgige, et õli satuks ka habeme all olevale nahale. Kui teil on pikem habe, siis kasutage habemekammi, et habemeõli jõuaks kõikjale. 

Päritolumaa: Iirimaa