Kuninghabe raseerimiskomplekt

Kaubamärk:
Tootekood: KHSKSPB
Ühik: tk
Hind: 37,50 €
Kogus: tk Lisa korvi

Kuninghabe raseerimiskomplekt


Komplektis sisaldub:

  • Kuninghabe kinkektott
  • Kuninghabe raseerimisseep "Stronghold"
  • Kuninghabe raseerimispintsel Mägrakarvadest

Kuninghabe raseerimisseep kausis "Stronghold" Puit & Tubakas 80g

Kuninghabe "Stronghold" raseerimisseep on valmistatud käsitsi. Aroomidest kerkib esile meeldiv puidu lõhn, tubakalehtede alatooniga. Raseerimisseep on pehme koostisega, mistõttu suudab see kergesti moodustada koheva ja rikkaliku vahu. Libe vaht võimaldab saavutada suurepärase raseerimistulemuse.

Kasutamine: Vahu saamiseks kasutada raseerimispintslit. Vahustada ringjate liigutustega seebi peal, seejärel kanda vaht pintsliga näole.

Kuninghabe raseerimispintsel Mägrakarvadest

Kuninghabe raseerimispintsli karvadest osa on valmistatud mägrakarvadest. Pintsli valmistamisel on kasutatud Pure Badger klassi mägrakarvu. Mägrakarvadest pintsel imab endasse rohkem vett, kui metsseakarvadest või sünteetilised pintslid, mille tõttu suudavad nad tekitada rikkaliku vahu. Mägrakarvadest pintsleid on habemeajajaid traditsiooniliselt kasutanud väga pikka aega. Seda just sellepärast, et mägrakarvadest pintslid masseerivad habet, koorivad nahka ning soodustavad karvade paremat lõikamist. Raseerimispintsli kuju aitab pintslit mugavalt käes hoida. Pintslile on värvitud kuldne Kuninghabe logo.