Nõberu habemekomplekt Sandlipuu

Kaubamärk:
Tootekood: NBGSCS
Ühik: tk
Hind: 62,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Nõberu habemekomplekt Sandlipuu

Komplektis sisaldub:

  • Nõberu Heavy Habemeõli Sandlipuu 60ml
  • Nõberu Feather Habemeõli Sandlipuu 60ml
  • Nõberu Habemekamm

 

Habemeõli Nõberu Sandlipuu Heavy 60ml

Nõberu Heavy habemeõli on koostiselt argaania, värvohaka ja jojoba õlide segu. Kuldse värvusega habemeõli hoolitseb nii habeme kui ka habemealuse naha eest. Habemeõli on viskoossem, mistõttu võtab õli imendumine habemesse ning nahka veidi aega. Habemeõli sobib kasutamiseks nii habeme kui ka naha kuivuse korral. Habemeõli võib kasutada pärast duši all käimist või enne magama minekut. Habemeõlil on luksuslik ning tundeline lõhn, millel on sandlipuu, pargitud naha ning muskuse alatoon.

Nõberu Feather Habemeõli Sandlipuu 60ml

Nõberu Feather habemeõli on koostiselt kergem ning lahjem õli. Feather habemeõli on disainitud meestele, kellele jäävad teised habemeõlid liiga rasvaseks. Habemeõli on disainitud nii, et see imenduks habemesse 10-15 minuti jooksul. Värvohaka ja päevalille õlide unikaalset koostist sobib kasutada enne tööle minemist, kohtingule minnes või kuumadel suvepäevadel. Üldiselt aitab Nõberu Feather habemeõli habeme kiirelt vormi seada. Habemeõlil on luksuslik ning tundeline lõhn, millel on sandlipuu, pargitud naha ning muskuse alatoon. 

Nõberu habemekamm

Habemekamm on valmistatud pirnipuust, mis on ilusa konjakipruuni värvusega. Kamm on disainitud mugavaks kasutamiseks. Kammil on Nõberu logo. Habemekammi kasutamine ennetab habeme pulstumist ja sassiminemist ning hoiab habeme heas seisukorras.

Mõõtmed: 9,7x5cm

 

Päritolumaa: Rootsi