Kuninghabe Parranhoitosetti

Tavaramerkki:
Tuotenumero: KHBKLH
Yksikkö: tk

Kuninghabe habemekomplekt


Komplektis sisaldub:

  • Kuninghabe kinkektott
  • Kuninghabe habemeõli Huntsman 30ml
  • Kuninghabe habemekamm Suur, laiahambaline

Kuninghabe habemekamm laiahambaline

Kuninghabe habemekammide valmistamisel on kasutatud mitmekihilist südamikku. Materjal on unikaalne ning spetsiaalselt valmistatud antud kammide valmistamiseks. Kasutatud on 5 erinevat puidukihti, et toota võimalikult tugev ning vastupidav kamm. Võrreldes teiste kammidega on Kuninghabe habemekammid seetõttu oluliselt vastupidavamad paindumistele ning kasutamisele. Erinevad puidukihid on asetatud 90 kraadise nurga all, et moodustuks ristsidemega materjal, mis on oluliselt vastupidavam, kui tervest puidust välja lõigatud kammid.

Kuninghabe habemeõli Huntsman 30ml

Huntsman habemeõli on valmistatud ainult naturaalsetest koostisosadest. Habemeõli aitab niisutada habet ning habemealust nahka. Habemeõli aitab leevendada habemealuse “kõõma” teket ning leevendab habemekasvatamisel tekkivat torkimistunnet. Argaaniaõli, jojoobaõli ning vitamiin E toidavad karvu ja nahka ning aitavad naharakkudel taastuda.

Huntsman habemeõlil on põhjamaine puidu ja tsitruse aroom. Tipunoote annavad meeldivad sidruni noodid. Südamenoote annavad põhjamaiselt puidused mänd, nulg ja kadakas. Põhjanootidest kerkib esile seedri alatoon. Huntsman lõhnade kombinatsioon viib sind rännakule läbi laiade soode ja paksude okasmetsade.