Kuninghabe Parranhoitosetti

Tavaramerkki:
Tuotenumero: KHBKLW
Yksikkö: tk

Kuninghabe habemekomplekt


Komplektis sisaldub:

  • Kuninghabe kinkektott
  • Kuninghabe habemeõli Wildman 30ml
  • Kuninghabe habemekamm Suur, laiahambaline

Kuninghabe habemekamm laiahambaline

Kuninghabe habemekammide valmistamisel on kasutatud mitmekihilist südamikku. Materjal on unikaalne ning spetsiaalselt valmistatud antud kammide valmistamiseks. Kasutatud on 5 erinevat puidukihti, et toota võimalikult tugev ning vastupidav kamm. Võrreldes teiste kammidega on Kuninghabe habemekammid seetõttu oluliselt vastupidavamad paindumistele ning kasutamisele. Erinevad puidukihid on asetatud 90 kraadise nurga all, et moodustuks ristsidemega materjal, mis on oluliselt vastupidavam, kui tervest puidust välja lõigatud kammid.

Kuninghabe habemeõli Wildman 30ml

Wildman habemeõli on valmistatud ainult naturaalsetest koostisosadest. Habemeõli aitab niisutada habet ning habemealust nahka. Habemeõli aitab leevendada habemealuse “kõõma” teket ning leevendab habemekasvatamisel tekkivat torkimistunnet. Argaaniaõli, jojoobaõli ning vitamiin E toidavad karvu ja nahka ning aitavad naharakkudel taastuda.

Wildman habemeõlil on mehelik ning meeldivalt vürtsikas aroom. Südamenoote annab vürtsikas Bay Rum ning nelk. Põhjanootidest kerkib esile soojendav ingver. Ingver annab mehele enesekindluse ning inspiratsiooni tühjadesse päevadesse. Üheskoos moodustavad nad metsikule mehele ideaalse lõhnade kombinatsiooni.