Mühle Parranajopakkaus Rytmo Musta Fusion

Tavaramerkki:
Tuotenumero: GS RYTMO BLACK
Yksikkö: tk
Hinta: 159,00 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Raseerimiskomplekt Rytmo Black Fusion

Komplektis sisaldub:

  • Mühle Rytmo 3-teraga 5-teraga Fusion™ kõrgkvaliteetne vaik, must
  • Mühle Rytmo vahupintsel Pure badger, kõrgkvaliteetne vaik, must
  • Mühle raseerija ja vahupintsli hoidik Rytmo sarjale
  • Mühle Raseerimisrätik
  • Mühle orgaaniline raseerimiskreem 75ml

Komplektiga saab kaasa Mühle logoga kinkekoti.

Mühle Rytmo klassikalise raseerija ja vahupintsli käepideme materjal– kõrgkvaliteetne vaik

Kõrgkvaliteetne vaik on sünteetiline materjal, mille pind on töödeldud ja rafineeritud eraldi. Materjali kasutatakse eksklusiivsete kirjutusvahendite ja aksessuaaride valmistamisel, sest see võimaldab luua kaasaegseid ja klassikalisi tootedisaine erinevates atraktiivsetes värvides. Alustuseks, vahupintsli ja raseerija käepideme esteetilised põhikujud saadakse tahkete vaiguvarraste vormimisel. Seejärel poleeritakse iga detail eraldi mitmetes etappides, et anda vaigu pinnale eriline läige. Selline töötlemisviis tagab käepideme mugavuse ning hea väljanägemise paljudeks aastateks.

 

Raseerija otsik - Gillette® Fusion™

Gillette-i poolt väljaarendatud viimane raseerimissüsteem on Gillette® Fusion™. Gillette® Fusion™ raseerimissüsteemis on  5 eraldi tera, mis on paigutatud üksteise alla erilise täpsusega. Selline disain võimadab väga nahalähedast ning õrna raseerimist. Isegi algajatele on Gillette® Fusion™-it kerge ja ohutu kasutada. 

 

Vahupintsli karvad - Pure badger

Kõige madalama astme ja hinnaga mägrakarvade klass on „Pure badger“. Vaatamata sellele, et „Pure badger“ on kõige madalama hinnanguga karvade klass, suudavad nad sellest hoolimata hoida endas oluliselt rohkem vett, kui metsseakarvadest valmistatud vahupintslite karvad või enamus sünteetilistest karvadest valmistatud vahupintslid. Seetõttu tekitavad „Pure badger“ karvadest valmistatud vahupintslid oluliselt parema vahu, kui metsseakarvadest valmistatud pintslid. „Pure badger“ vahupintslite karvad on reeglina tumedat värvi, nad on üsna jäigad ning hoiavad endas vähem vett kui kõrgema klassi mägrakarvadest valmistatud pintslid („Fine või Silvertip“). Mõned firmad, kes toodavad odavamaid vahupintsleid, võivad karvu värvida põhjusel, et jätta kõrgema klassi karvade mulje. Vahupintsli karvade omadused sellest siiski ei muutu.

 

Mühle raseerija ja vahupintsli hoidik Rytmo sarjale

Vahupintsel peaks pärast kasutamist kuivama ning pintsel kuivab paremini siis, kui karvad on suunatud alla. See takistab vee kogunemist vahupintsli käepidemesse ning takistab vahupintsli karvade deformeerumist.

 

Mühle Raseerimisrätik 

Raseerimisrätiku kasutamine on üks võimalustest pehmendada habet enne raseerimist. Rätik soojendatakse enne näole asetamist üles ning asetatakse habemepiirkonnale. Soe raseerimisrätik võiks mõned minutid näo piirkonda katta. Habemekarvad pehmenevad ning nahapoorid avanevad. Seejärel saate alustada raseerimisega. Mühle raseerimisrätik on vahvlimustriga ning on disainitud spetsiaalselt raseerimiseks. Ruudukujulise mustri tõttu suudab rätik rohkem niiskust ning pehmendavat kuumust hoida.

 

Mühle orgaaniline raseerimiskreem 75ml

MÜHLE ORGANIC  raseerimiskreemi kerge ja pehme koostis kõrge niiskussisaldusega võimaldab raseerimise ajal lõiketeral ilma igasuguse vaevata liuelda. Koostises olev argaaniaõli on rikas eelkõige vitamiin E ja asendamatute rasvhapete poolest. Need väärtuslikud toimeained toidavad ja kaitsevad nahka. Kreemjad vahad ja toitev glütseriin optimeerivad juba raseerimise ajal hüdrolipiidide tasakaalu. Raseerimiskreem on naturaalne ja ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid, lõhnaaineid ega ka värvaineid. BDIH orgaanilise nahahoolduse sertifikaat

 

Päritolumaa: Saksamaa