Mr Bear Family Beardstache wax Woodland 30ml

Brand:
SKU: MRBBW1
Unit: tk
Price: 11,99 €
Qty.: tk Add to cart

Mr Bear Family Beardstache vaha Woodland 30ml

Mr Bear Family Beardstache vaha puhul on tegemist kergema vahaga, mis annab habemele ja vuntsidele loomulikuma hoidvuse. Samas hoiab habemekarvu kindlalt omal kohal. Vaha saab kergesti välja pesta sooja vee ja seebiga. Vahal on meeldiv suvine männimetsa lõhn ning on käsitsi valmistatud naturaalsetest koostisainetest.

Koostisained:
 Sheavõi, glütserüülrosinaat, mesilasvaha, oliivõli, porsa vaha, eeterlikud õlid, päevalille seemneõli, looduslik E-vitamiin.

Kasutamine:
 Mr Bear Family Beardstache vaha on küll kergem vaha, kuid vajab samamoodi enne kasutamist soojendamist. Lihtsaim viis selleks on kasutada juuksefööni, kuid võite seda teha ka sõrmede vahel. Kraabi veidi vaha sõrmedega metallpurgist ning seejärel hõõru seda nimetissõrme ja pöidla vahel, et vaha pehmeneks. Nüüd kohaldage vaha ühtlaselt vuntsidele. Soovitame vaha pealekandmisel kasutada ka vuntsikammi. Seejärel keerutage ja vormige vuntsidele selline kuju nagu teile meeldib. Hea vihje, kuidas vaha soojana hoida, on seda endaga pidevalt taskus kaasas kanda, kus vahale mõjub kehasoojus. 

Päritolumaa: Rootsi