Nõberu Beard Kit Amber Lime

Brand:
SKU: NBGSAC
Unit: tk

Nõberu habemekomplekt Amber Lime

Komplektis sisaldub:

  • Nõberu Heavy Habemeõli Amber Lime 60ml
  • Nõberu Feather Habemeõli Amber Lime 60ml
  • Nõberu Habemekamm

 

Habemeõli Nõberu Amber-Lime Heavy 60ml

Nõberu Heavy habemeõli on koostiselt argaania, värvohaka ja jojoba õlide segu. Kuldse värvusega habemeõli hoolitseb nii habeme kui ka habemealuse naha eest. Habemeõli on viskoossem, mistõttu võtab õli imendumine habemesse ning nahka veidi aega. Habemeõli sobib kasutamiseks nii habeme kui ka naha kuivuse korral. Habemeõli võib kasutada pärast duši all käimist või enne magama minekut. Habemeõlil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Esile kerkib laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskus.

Nõberu Feather Habemeõli Amber-Lime 60ml

Nõberu Feather habemeõli on koostiselt kergem ning lahjem õli. Feather habemeõli on disainitud meestele, kellele jäävad teised habemeõlid liiga rasvaseks. Habemeõli on disainitud nii, et see imenduks habemesse 10-15 minuti jooksul. Värvohaka ja päevalille õlide unikaalset koostist sobib kasutada enne tööle minemist, kohtingule minnes või kuumadel suvepäevadel. Üldiselt aitab Nõberu Feather habemeõli habeme kiirelt vormi seada. Habemeõlil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Esile kerkib laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskus.

Nõberu habemekamm

Habemekamm on valmistatud pirnipuust, mis on ilusa konjakipruuni värvusega. Kamm on disainitud mugavaks kasutamiseks. Kammil on Nõberu logo. Habemekammi kasutamine ennetab habeme pulstumist ja sassiminemist ning hoiab habeme heas seisukorras.

Mõõtmed: 9,7x5cm

 

Päritolumaa: Rootsi