Edwin Jagger Parranajopakkaus Musta Mach3

Tavaramerkki:
Tuotenumero: S21M726CR
Yksikkö: tk
Hinta: 103,70 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Edwin Jagger raseerimiskomplekt must

Komplektis sisaldub:

  • Edwin Jagger raseerija, Mach3 ®, must
  • Edwin Jagger raseerimispintsel, must
  • Edwin Jagger raseerija ja raseerimispintsli hoidik
  • Komplektiga saab kaasa Edwin Jagger logoga kinkekot

 

Edwin Jagger raseerija Mach3® Must

•Raseerija on kerge kaaluga, kuid hästi tasakaalustatud

•Mach3® raseerija

•Populaarne ja kaasaegne stiil

•Käepide polüestrist ning viimistletud kroomiga

Raseerija otsik - The Gillette® Mach3®

The Gillette® Mach3® on maailmas enim kasutatud raseerimissüsteem. The Gillette® Mach3® raseerimissüsteemis on 3 üksteise alla paigutatud tera, mis võimaldavad mugava ja nahalähedase raseerimise. Edwin Jagger raseerijatega sobivad nii Mach3® kui ka Mach3® Turbo raseerimissüsteemid. Raseerija käepide on valmistatud polüestrist ning viimistletud kroomiga. Käepidemele on trükitud Edwin Jaggeri logo.  

 

Edwin Jagger Raseerimispintsel, Must

Raseerimispintsli käepide on valmistatud kõrgkvaliteetsest polüestrist, mis muudab pintsli meeldivalt kergeks. Käepideme valmistamisel on kasutatud ka kroomitud osasid. 

Vahupintsli karvad - Pure badger

Kõige madalama astme ja hinnaga mägrakarvade klass on „Pure badger“. Vaatamata sellele, et „Pure badger“ on kõige madalama hinnanguga karvade klass, suudavad nad sellest hoolimata hoida endas oluliselt rohkem vett, kui metsseakarvadest valmistatud vahupintslite karvad või enamus sünteetilistest karvadest valmistatud vahupintslid. Seetõttu tekitavad „Pure badger“ karvadest valmistatud vahupintslid oluliselt parema vahu, kui metsseakarvadest valmistatud pintslid. „Pure badger“ vahupintslite karvad on reeglina tumedat värvi.

 

Edwin Jagger raseerimispintsli ja raseerija hoidik, kroomitud

Vahupintsel peaks pärast kasutamist kuivama ning pintsel kuivab paremini siis, kui karvad on suunatud alla. See takistab vee kogunemist vahupintsli käepidemesse ning takistab vahupintsli karvade deformeerumist.

Päritolumaa: Suurbritannia