Kuninghabe Parranajopakkaus

Tavaramerkki:
Tuotenumero: KHSKPB
Yksikkö: tk
Hinta: 69,00 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Kuninghabe raseerimiskomplekt


Komplektis sisaldub:

  • Kuninghabe kinkektott
  • Kuninghabe klassikaline raseerija
  • Kuninghabe raseerimisseep "Stronghold"
  • Kuninghabe raseerimispintsel Mägrakarvadest
  • Raseerijaga kaasas pakk Derby Extra žiletiterasid- pakis 5 tera

Kuninghabe klassikaline raseerija

Kuninghabe klassikaline raseerija on ohutu kahepoolene raseerija, millesse sobivad kõik klassikalised žiletiterad. Kuninghabe raseerija aitab vähendada sissekasvanud karvade teket ning raseerijaga on võimalik pikema aja kooksul saavutada ka oluline kokkuhoid võrreldes kassettraseerijatega. Kuninghabe klassikalise raseerija “pea” on väljatöötatud oma ala ekspertide poolt ning on viimisteltud kõrgkvaliteetse kroomiga. Raseerija käepide on valmistatud musta värvi polüestrist ning käepidemele on trükitud Kuninghabe logo. Lisaks on raseerija kroomitud peale lisatud Kuninghabe logo. 

Kuninghabe raseerimisseep kausis "Stronghold" Puit & Tubakas 80g

Kuninghabe "Stronghold" raseerimisseep on valmistatud käsitsi. Aroomidest kerkib esile meeldiv puidu lõhn, tubakalehtede alatooniga. Raseerimisseep on pehme koostisega, mistõttu suudab see kergesti moodustada koheva ja rikkaliku vahu. Libe vaht võimaldab saavutada suurepärase raseerimistulemuse.

Kasutamine: Vahu saamiseks kasutada raseerimispintslit. Vahustada ringjate liigutustega seebi peal, seejärel kanda vaht pintsliga näole.

Kuninghabe raseerimispintsel Mägrakarvadest

Kuninghabe raseerimispintsli karvadest osa on valmistatud mägrakarvadest. Pintsli valmistamisel on kasutatud Pure Badger klassi mägrakarvu. Mägrakarvadest pintsel imab endasse rohkem vett, kui metsseakarvadest või sünteetilised pintslid, mille tõttu suudavad nad tekitada rikkaliku vahu. Mägrakarvadest pintsleid on habemeajajaid traditsiooniliselt kasutanud väga pikka aega. Seda just sellepärast, et mägrakarvadest pintslid masseerivad habet, koorivad nahka ning soodustavad karvade paremat lõikamist. Raseerimispintsli kuju aitab pintslit mugavalt käes hoida. Pintslile on värvitud kuldne Kuninghabe logo.