Kuninghabe Parranajopakkaus

Tavaramerkki:
Tuotenumero: KHSKS
Yksikkö: tk
Hinta: 55,00 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Kuninghabe raseerimiskomplekt


Komplektis sisaldub:

  • Kuninghabe kinkektott
  • Kuninghabe klassikaline raseerija
  • Kuninghabe raseerimisseep "Stronghold"
  • Kuninghabe raseerimispintsel Sünteetiline
  • Raseerijaga kaasas pakk Derby Extra žiletiterasid- pakis 5 tera

Kuninghabe klassikaline raseerija

Kuninghabe klassikaline raseerija on ohutu kahepoolene raseerija, millesse sobivad kõik klassikalised žiletiterad. Kuninghabe raseerija aitab vähendada sissekasvanud karvade teket ning raseerijaga on võimalik pikema aja kooksul saavutada ka oluline kokkuhoid võrreldes kassettraseerijatega. Kuninghabe klassikalise raseerija “pea” on väljatöötatud oma ala ekspertide poolt ning on viimisteltud kõrgkvaliteetse kroomiga. Raseerija käepide on valmistatud musta värvi polüestrist ning käepidemele on trükitud Kuninghabe logo. Lisaks on raseerija kroomitud peale lisatud Kuninghabe logo. 

Kuninghabe raseerimisseep kausis "Stronghold" Puit & Tubakas 80g

Kuninghabe "Stronghold" raseerimisseep on valmistatud käsitsi. Aroomidest kerkib esile meeldiv puidu lõhn, tubakalehtede alatooniga. Raseerimisseep on pehme koostisega, mistõttu suudab see kergesti moodustada koheva ja rikkaliku vahu. Libe vaht võimaldab saavutada suurepärase raseerimistulemuse.

Kasutamine: Vahu saamiseks kasutada raseerimispintslit. Vahustada ringjate liigutustega seebi peal, seejärel kanda vaht pintsliga näole.

Kuninghabe raseerimispintsel Sünteetiline Black fibre®

Kuninghabe raseerimispintsli karvadest osa on valmistatud kvaliteetsetest sünteetilistest „Black fibre®“ karvadest. Oma tumeda värvuse ja pehmuse poolest sarnanevad Kuninghabe sünteetilised karvad suuresti naturaalsetele ja kvaliteetsetele mägra karvadele. Võrreldes mägrakarvadest või mestsseakarvadest pintslitega on süsteetiliste pintslite karvad pehmemad ning ei oma nii suurt masseerivat toimet. Selleeest on sünteetilised Black fibre® karvad mõnevõrra pehmemad vahupintsli tipuosas. Sünteetilised karvad omavad võrdväärselt häid omadusi võrreldes naturaalsete karvadega, olles mõnevõrra tugevamad ja vastupidavamad. Raseerimispintsli kuju aitab pintslit mugavalt käes hoida. Pintslile on värvitud kuldne Kuninghabe logo.