Mühle Kosmo Fine badger mäyränkarvainen partasuti Oliivipuusta

Tavaramerkki:
Tuotenumero: 281 H 870
Yksikkö: tk
Hinta: 64,05 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Kosmo Fine badger Oliivipuu

  • Vahupintsel fine badger
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud oliivipuust ning kroomitud osadest

 

Käepideme materjal - Oliivipuu

Juba iidsetest aegadest  on oliivipuu puitu hinnatud oma silmapaistva materjali omaduste ning sooja värvuse poolest.  Oliivipuud leidub kogu Vahemere piirkonnas ning sajandeid on oliivipuud kasutatud vastupidavate toodete ja kunstiliste esemete valmistamiseks.

Enne käepidemete välja treimist tuleb oliivipuu puitu eelnevalt ja hoolikalt kuivatada mitmeid kuid. Seejärel pind lihvitakse liivapaberiga, kaetakse õliga ning poleeritakse siidise lõpptulemuseni. See toob eriti hästi esile õrna meekarva puustruktuuri.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

Vahupintsli karvad - Fine badger

Fine badger karvad on pehmemad kui pure badgeri omad, kuid mõnevõrra kindlamad kui silvertip badgeri karvad. Vahupintsli karvad on helehalli värvusega ning iseärase tumeda triibuga, mis tüüpiliselt viitab kõrgkvaliteetsetele mägrakarvadele. Selline naturaalsete karvadega vahupintsel on igakülgselt sobilik habemeajajatele, kes hindavad mägrakarvade pehmust ning soovivad nahal tunda massaažmõju. Toote mehhaaniline töötlus vastab kõrgetele kvaliteedi standaritele, mida on rakendatud kõigi MÜHLE toodete valmistamisel.

Mõõdud

Mõõtmed: 35 mm x 110 mm
Kaal: 92 g

Päritolumaa: Saksamaa 

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.