Mühle Liscio BlackFibre® synteettinen partasuti Musta

Tavaramerkki:
Tuotenumero: 21 M 146
Yksikkö: tk
Hinta: 55,92 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Liscio sünteetiline, BlackFibre® Kõrgkvaliteediga vaik, must 

  • Vahupintsel Black Fibre
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud kõrgkvaliteetsest vaigust  ning kroomitud osadest

 

Käepideme materjal – kõrgkvaliteetne vaik

Kõrgkvaliteetne vaik on sünteetiline materjal, mille pind on töödeldud ja rafineeritud eraldi. Materjali kasutatakse eksklusiivsete kirjutusvahendite ja aksessuaaride valmistamisel, sest see võimaldab luua kaasaegseid ja klassikalisi tootedisaine erinevates atraktiivsetes värvides.

Alustuseks, vahupintsli ja raseerija käepideme esteetilised põhikujud saadakse tahkete vaiguvarraste vormimisel. Seejärel poleeritakse iga detail eraldi mitmetes etappides, et anda vaigu pinnale eriline läige. Selline töötlemisviis tagab käepideme mugavuse ning hea väljanägemise paljudeks aastateks.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Vahupintsli karvad – Black fibre ®

Kvaliteetsed vahupintsli karvad „Black fibre®“ on spetsiaalselt välja töötatud raseerimiseks. Oma tumeda värvuse ja pehmuse poolest sarnanevad Mühle sünteetilised karvad suuresti naturaalsetele ja kvaliteetsetele mägra karvadele. Lisaks on Mühle sünteetilised karvad mõnevõrra pehmemad vahupintsli tipuosas.

Ainult Mühle sünteetilised kiud omavad võrdväärselt häid omadusi võrreldes naturaalsete karvadega, olles mõnevõrra tugevamad ja vastupidavamad. Mõned kasutajad eelistavad Mühle sünteetilisi karvu, kuna kiud tekitavad eriti kreemja raseerimisvahu.  

Päritolumaa: Saksamaa