Mühle Stylo Fine badger mäyränkarvainen partasuti Tuijat

Tavaramerkki:
Tuotenumero: 281 H 71
Yksikkö: tk
Hinta: 110,82 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Stylo Fine badger Elupuu

  • Vahupintsel fine badger
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud elupuust ning kroomitud osadest

 

Käepideme materjal – Thuja ehk elupuu

Elupuu puidu värvus varieerub kuldpruunist kuni karmiinpunaseni. Puidus tulevad esile peened ja eredad tekstuuri jooned ja mustrid. Elupuu käsnade kaunit mustrit hinnatakse niivõrd kõrgelt, et seda peetakse üheks maailma ilusaimaks ja väärtuslikumaks. Eriliseks teeb elupuu käsna asjaolu, et sõlmestunud käsn kasvab auväärsesse suurusesse kord ainult siis, kui puu on juba surnud.

Puidu visandid ehk käsnad korjatakse käsitsi ning käepidemed treitakse välja. Käepidemete valmistamisel kasutatakse ainult puukäsna läbilõikeid, mis demonstreerivad ilusat puidu tekstuuri. Käepide stabiliseeritakse ja kaetakse erilise meetodi käigus kõrgkvaliteetse vaiguga. See muudab käepideme veekindlaks ja vastupidavaks. Kõrgläikega pind toob esile väga ilmekalt puidu kaunid tekstuurid.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.
 

Vahupintsli karvad - Fine badger

Fine badger karvad on pehmemad kui pure badgeri omad, kuid mõnevõrra kindlamad kui silvertip badgeri karvad.  Vahupintsli karvad on helehalli värvusega ning iseärase tumeda triibuga, mis tüüpiliselt viitab kõrgkvaliteetsetele mägrakarvadele. Selline naturaalsete karvadega vahupintsel on igakülgselt sobilik habemeajajatele, kes hindavad mägrakarvade pehmust ning soovivad nahal tunda massaažmõju. Toote mehhaaniline töötlus vastab kõrgetele kvaliteedi standaritele, mida on rakendatud kõigi MÜHLE toodete valmistamisel.


Mõõdud

Mõõtmed: 36 mm x 110 mm
Kaal: 134 g

Päritolumaa: Saksamaa 

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.