Mühle Stylo Silvertip Fibre® synteettinen partasuti Tuijat

Tavaramerkki:
Tuotenumero: 31 H 71
Yksikkö: tk
Hinta: 106,75 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Stylo sünteetiline, Silvertip Fibre® Elupuu

  • Vahupintsel silvertip fibre
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud elupuust ning kroomitud osadest


Käepideme materjal – Thuja ehk elupuu

Elupuu puidu värvus varieerub kuldpruunist kuni karmiinpunaseni. Puidus tulevad esile peened ja eredad tekstuuri jooned ja mustrid. Elupuu käsnade kaunit mustrit hinnatakse niivõrd kõrgelt, et seda peetakse üheks maailma ilusaimaks ja väärtuslikumaks. Eriliseks teeb elupuu käsna asjaolu, et sõlmestunud käsn kasvab auväärsesse suurusesse kord ainult siis, kui puu on juba surnud.

Puidu visandid ehk käsnad korjatakse käsitsi ning käepidemed treitakse välja. Käepidemete valmistamisel kasutatakse ainult puukäsna läbilõikeid, mis demonstreerivad ilusat puidu tekstuuri. Käepide stabiliseeritakse ja kaetakse erilise meetodi käigus kõrgkvaliteetse vaiguga. See muudab käepideme veekindlaks ja vastupidavaks. Kõrgläikega pind toob esile väga ilmekalt puidu kaunid tekstuurid.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused. 

Vahupintsli karvad - Silvertip Fibre®

Esimesed kõrgkvaliteetsed sünteetilised kiud vahupintslites on maailmas kõige esimesena leiutanud MÜHLE.  Pakume sünteetiliselt toodetud esmaklassilist kvaliteeti, mis on materjali omaduste poolest analoogne kõrgelt hinnatud naturaalsetele mägrakarvadele. Mõned kasutajad on öelnud, et selline tippkvaliteet pakub raseerides paremaid tulemusi, kui naturaalsed karvad.

"Silvertip Fibre" karvad on väga pehmed oma korrapärase tipu poolest ning keskosast on nad mõnevõrra stabiilsemad kui naturaalsed karvad. Need omadused tekitavad nahal pärast vahu pealekandmist meeldiva ja pehme tunde. Ainult Mühle kõrgkvaliteetsed käsitsi töödeldud sünteetilised kiud on igapäevases kasutamises vähem tundlikumad kui naturaalsed mägrakarvad, kuna nad kuivavad kiiremini ja on vastupidavad raseerimisseepidele ja kreemidele.
 

Mõõdud

Mõõtmed: 36 mm x 110 mm
Kaal: 134 g

Päritolumaa: Saksamaa

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.