Nõberu Parranajopakkaus Santelipuu

Tavaramerkki:
Tuotenumero: NSKSN
Yksikkö: tk

Nõberu raseerimiskomplekt Sandlipuu

Komplektis sisaldub:

  • Nõberu raseerimiskreem Sandlipuu 100ml
  • Nõberu raseerimispintsel sünteetiline Silvertip Fibre Must 
  • Nõberu raseerimisjärgne palsam Sandlipuu 125ml

 

Nõberu raseerimiskreem Sandlipuu 100ml

Raseerimisel ja raseerimisel on vahe. Nõberu raseerimiskreem on aromaatne, õrn ning pakub unustamatut habemeajamiskogemust. Paks, kreemine ja meeldiv vaht kaitseb nahka ning võimaldab raseerijal paremini libiseda. Tulemuseks on suurepärane raseerimistulemus.

Kasutamine: vahu võib tekitada otse purgis kreemi peal. Eelnevalt tuleks pintslit leotada soojas või kuumas vees. Soe vesi tekitab rikkalikuma vahu ning soe vaht avab nahapoorid. Teine võimalus on asetada väike kogus kreemi raseerimispintsli sisse. Sellisel juhul võib vahustada otse näol.

Kreemi omadused: raseerimiskreem on pehmendava toimega. Kreem on valmistatud glütseriini baasil, mis võimaldab tekitada rikkaliku vahu.

Kreemi lõhn: raseerimiskreemil on meeldiv sandlipuu lõhn. Lisaks on kreemil ka pargitud naha ja muskuse alatoon.

Koostisained: Aqua, Myristic Acid, Stearic acid, Glycerin, Glycol Distearate,Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol (and) Caprylyl Glycol, Parfum

 

Nõberu raseerimispintsel sünteetiline Silvertip Fibre Must 

Nõberu raseerimispintsli karvadest osa on valmistatud sünteetilistest kiududest, mis on pehmemad kui mägrakarvad. Samas on säilinud hea vee imamisvõime. Raseerimispintsel on hea ja kerge kaaluga ning kergesti käsitsetav. Raseerimispintsel tõstab habemekarvad enne raseerimist nahapinnalt püsti, mis võimaldab neid lihtsamalt lõigata. Lisaks eemaldab raseerimispintsel surnud naharakud ning tagab mugavama raseerimistulemuse. Käepide on valmistatud plastikust, millel on Nõberu logo.  

 

Nõberu raseerimisjärgne palsam Sandlipuu 125ml

Nõberu raseerimisjärgsel palsamil on pehmendav ja niisutav toime. Lisaks leevendab pärast raseerimist tekkinud ärrituse sümptomeid. Palsam imendub väga hästi ning ei jäta nahka rasvaseks.

Kasutamine: raseerimisjärgne palsam kantakse kätega pärast raseerimist nahale. Palsam määritakse naha sisse ringjate liigutustega verevarustuse parandamise eesmärgil.

Raseerimisjärgse palsami omadused: raseerimisjärgse palsami koostises on värvohaka-, mandli- ja argaaniaõli. Värvohakas leevendab ärritunud nahka. Mandliõli pehmendab stressis nahka pärast raseerimist. Argaaniaõlil on väga head niisutavad omadused. Palsami koostises on ka sarapuu ekstrakt, mis leevendab nahaärritust ning takistab sissekasvanud karvade teket. Viimasena on palsamisse lisatud natukene mentooli, mis jätab naha värskeks ning omab antiseptilist toimet.

Raseerimisjärgse palsami lõhn: palsamil on meeldiv sandlipuu lõhn. Lisaks on palsamil ka pargitud naha ja muskuse alatoon.

Päritolumaa: Rootsi