Mühle Purist Silvertip Fibre® synteettinen partasuti Karjalan koivu

Tavaramerkki:
Tuotenumero: 31 H 55
Yksikkö: tk
Hinta: 106,75 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Purist sünteetiline Silvertip Fibre® Karjala Maarjakask

  • Vahupintsel silvertip fibre
  • Vahupintsli käepide on valmistatud Karjala kasest ning kroomitud osadest

 

Käepideme materjal-Karjala kask ehk maarjakask

Maarjakase imeilus puit pärineb puudest, mis kasvavad kaugel põhjapiirkondades. Teadlaste arvates on karmide kliimatingimuste või viirusinfektsiooni tõttu puu kasv kidur ja kasvades areneb välja erakordselt ilus puidumuster. Maarjakase hinnalist puitu on traditsiooniliselt kasutatud dekoratiivesemete valmistamiseks. Käepidemete kuju treitakse välja maarjakase näsustunud puuosadest, mis on korjatud käsitsi. Ainult parimaid eksemplare töödeldakse täiendavalt. Puidust käepide stabiliseeritakse ja kaetakse lakiga. See protseduur muudab puidu veekindlaks ja vastupidavaks. Lisaks toob kõrgläikega pind väga ilmekalt esile kauni puidumustri.

 

Vahupintsli karvad - Silvertip Fibre®

Esimesed kõrgkvaliteetsed sünteetilised kiud vahupintslites on maailmas kõige esimesena leiutanud MÜHLE.  Pakume sünteetiliselt toodetud esmaklassilist kvaliteeti, mis on materjali omaduste poolest analoogne kõrgelt hinnatud naturaalsetele mägrakarvadele. Mõned kasutajad on öelnud, et selline tippkvaliteet pakub raseerides paremaid tulemusi, kui naturaalsed karvad.

"Silvertip Fibre" karvad on väga pehmed oma korrapärase tipu poolest ning keskosast on nad mõnevõrra stabiilsemad kui naturaalsed karvad. Need omadused tekitavad nahal pärast vahu pealekandmist meeldiva ja pehme tunde. Ainult Mühle kõrgkvaliteetsed käsitsi töödeldud sünteetilised kiud on igapäevases kasutamises vähem tundlikumad kui naturaalsed mägrakarvad, kuna nad kuivavad kiiremini ja on vastupidavad raseerimisseepidele ja kreemidele.

Päritolumaa: Saksamaa

 

 NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.