Mühle Fusion-partahöylä Purist Karjalan koivu

Tavaramerkki:
Tuotenumero: R 55 F
Yksikkö: tk
Hinta: 125,00 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Purist 5-teraga Fusion™ Karjala maarjakask

  • 5-teraga raseerija, sobib kokku Gillette® Fusion™-iga
  • Käepide on valmistatud Karjala kasest ehk maarjakasest

 

 Käepideme materjal-Karjala kask ehk maarjakask

Maarjakase imeilus puit pärineb puudest, mis kasvavad kaugel põhjapiirkondades. Karmide kliimatingimuste tõttu on puu kasv kidur ja kasvades areneb välja erakordselt ilus puidumuster. Maarjakase hinnalist puitu on traditsiooniliselt kasutatud dekoratiivesemete valmistamiseks. 

Käepidemete kuju treitakse välja maarjakase puuosadest, mis on korjatud käsitsi. Ainult parimaid eksemplare töödeldakse täiendavalt. Puidust käepide stabiliseeritakse ja kaetakse lakiga. See protseduur muudab puidu veekindlaks ja vastupidavaks.  Lisaks toob kõrgläikega pind väga ilmekalt esile kauni puidumustri.

 

Raseerija otsik - Gillette® Fusion™

Gillette-i poolt väljaarendatud viimane raseerimissüsteem on Gillette® Fusion™.

Gillette® Fusion™ raseerimissüsteemis on  5 eraldi tera, mis on paigutatud üksteise alla erilise täpsusega. Selline disain võimadab väga nahalähedast ning õrna raseerimist. Isegi algajatele on Gillette® Fusion™-it kerge ja ohutu kasutada. 

Päritolumaa: Saksamaa

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.