Mühle Mach3®-partahöylä Purist Karjalan koivu

Tavaramerkki:
Tuotenumero: R 55 M3
Yksikkö: tk
Hinta: 104,72 €
Määrä: tk Lisää ostoskoriin

Mühle Purist 3-teraga Mach3® Karjala maarjakask

  • 3-teraga raseerija, sobib kokku Gillette® Mach3®-ga
  • Käepide on valmistatud Karjala kasest ehk maarjakasest

 

Käepideme materjal-Karjala kask ehk maarjakask

Maarjakase imeilus puit pärineb puudest, mis kasvavad kaugel põhjapiirkondades. Teadlaste arvates on karmide kliimatingimuste või viirusinfektsiooni tõttu puu kasv kidur ja kasvades areneb välja erakordselt ilus puidumuster. Maarjakase hinnalist puitu on traditsiooniliselt kasutatud dekoratiivesemete valmistamiseks. Käepidemete kuju treitakse välja maarjakase näsustunud puuosadest, mis on korjatud käsitsi. Ainult parimaid eksemplare töödeldakse täiendavalt. Puidust käepide stabiliseeritakse ja kaetakse lakiga. See protseduur muudab puidu veekindlaks ja vastupidavaks. Lisaks toob kõrgläikega pind väga ilmekalt esile kauni puidumustri.

Raseerija otsik - The Gillette® Mach3®

The Gillette® Mach3® on maailmas enim kasutatud raseerimissüsteem. The Gillette® Mach3® raseerimissüsteemis on 3 üksteise alla paigutatud tera, mis võimaldavad mugava ja nahalähedase raseerimise. Mühle raseerijatega sobivad nii Mach3® kui ka Mach3® Turbo raseerimissüsteemid.

Päritolumaa: Saksamaa

 

 NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.