Mühle Помазок для бритья Kosmo Silvertip badger Оливковое дерево

Бренд:
Артикул: 091 H 870
Единица: tk
Цена: 86,00 €
Кол-во: tk В корзину

Mühle Kosmo Silvertip badger Oliivipuu

  • Vahupintsel silvertip badger
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud oliivipuust ning kroomitud osadest

 

Käepideme materjal - Oliivipuu

Juba iidsetest aegadest  on oliivipuu puitu hinnatud oma silmapaistva materjali omaduste ning sooja värvuse poolest.  Oliivipuud leidub kogu Vahemere piirkonnas ning sajandeid on oliivipuud kasutatud vastupidavate toodete ja kunstiliste esemete valmistamiseks.

Enne käepidemete välja treimist tuleb oliivipuu puitu eelnevalt ja hoolikalt kuivatada mitmeid kuid. Seejärel pind lihvitakse liivapaberiga, kaetakse õliga ning poleeritakse siidise lõpptulemuseni. See toob eriti hästi esile õrna meekarva puustruktuuri.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Vahupintsli karvad- Silvertip badger

Spetsialistide hulgas peetakse „silvertip badger“ vahupintsleid  kui pièce de résistance ehk oma valdkonna parimateks.  Ainult parimaid, hoolikalt valitud mägrakarvu kasutatakse käsitöö vahupintslites. Väärtuslik naturaalne materjal on eriliselt pehme ja painduv.

Peened, koonusekujuliselt kitsenevad karvad on võimelised imama suurt kogust vett ja produtseerima tihedat kreemjat vahtu. Teine kvaliteedi tunnusmärk on musta riba kulgemine horisontaalselt läbi hõbedase läikega karvade.

Mühle Silvertip badger vahupintsli pea valmistatamisel on kasutatud ajaloolisi tööriistu ning põlvest- põlve edasi antud teadmisi, mida teavad ainult üksikud spetsialistid maailmas. Poolringikujuline pintslipea on kujundatud käsitsi karvade köitmisel. Tänu peenele tehnikale ei vaja vahupintsel korrastamist ja loomulik pehmus säilitatakse.


Mõõdud

Mõõtmed: 35 mm x 110 mm
Kaal: 90 g

Päritolumaa: Saksamaa 

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.