Mühle Набор для бритья

Бренд:
Артикул: GS TRAD TWIST
Единица: tk
Цена: 185,00 €
Кол-во: tk В корзину

Mühle Raseerimiskomplekt

Komplektis sisaldub:

  • Mühle klassikaline raseerija Closed Comb Traditional
  • Mühle vahupintsel Traditional Silvertip badger 
  • Mühle Traditional raseerija ja vahupintsli hoidik 
  • Mühle Klassikaliste raseerijate terakaitse
  • Mühle ziletiterad (1x10 tera)
  • Mühle Raseerimisrätik

Komplektis sisalduvad tooted asuvad ekslusiivses halli värvi puidust karbis. Vt. pilti.

 

Mühle klassikaline raseerija Closed Comb Traditional

Mühle klassikalise raseerija käepide on valmistatud metallist ning kaetud kroomiga. Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

Raseerija otsik - klassikaline

Klassikalist raseerijat on läbi aegade peetud „stiilseks klassikuks“, mis suudab isegi raskemaid piirkondi ilma probleemideta raseerida. Paljude jaoks on klassikaline raseerija „par excellence“ ehk parim. Klassikalise raseerija disain on Mühle toodetesse suurepäraselt sulandatud. Olgugi, et lahtine tera vajab alguses hoolsat ümberkäimist ning kindlat kätt, pakub ta pärast harjumist väga lähedast ja pikalt kestvat tulemust. Pikaajaline kasutaja võidab lõppkokkuvõttes hinnas, sest klassikaliste raseerijate terad on odavamad. Võrreldes modernsete raseerimissüsteemidega, ei ole klassikaliste raseerijate terad liikuvad. Terasid on võimalik vahetada, keerates „raseerija pea“ lahti. Klassikaliste raseerijate terad on müügil Kuninghabe internetipoes.

 

Mühle vahupintsel Traditional Silvertip badger 

  • Vahupintsel silvertip badger
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud metallist ning kroomitud osadest

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

Vahupintsli karvad- Silvertip badger

Spetsialistide hulgas peetakse „silvertip badger“ vahupintsleid  kui pièce de résistance ehk oma valdkonna parimateks.  Ainult parimaid, hoolikalt valitud mägrakarvu kasutatakse käsitöö vahupintslites. Väärtuslik naturaalne materjal on eriliselt pehme ja painduv. Peened, koonusekujuliselt kitsenevad karvad on võimelised imama suurt kogust vett ja produtseerima tihedat kreemjat vahtu. Teine kvaliteedi tunnusmärk on musta riba kulgemine horisontaalselt läbi hõbedase läikega karvade. Mühle Silvertip badger vahupintsli pea valmistatamisel on kasutatud ajaloolisi tööriistu ning põlvest- põlve edasi antud teadmisi, mida teavad ainult üksikud spetsialistid maailmas. Poolringikujuline pintslipea on kujundatud käsitsi karvade köitmisel. Tänu peenele tehnikale ei vaja vahupintsel korrastamist ja loomulik pehmus säilitatakse.

 

Mühle Traditional raseerija ja vahupintsli hoidik 

Mühle kroomiga kaetud hoidik sobib ideaalselt Mühle Traditional vahupintslite ja raseerijatega. Ilma kroomita kaotaks maailm oma läike. Kroomi kasutamine tarvikutes demonstreerib nende kõrget kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, kauakestev, luksuslik ning võluva läikega. Vahupintsel peaks pärast kasutamist kuivama ning pintsel kuivab paremini siis, kui karvad on suunatud alla. See takistab vee kogunemist vahupintsli käepidemesse ning takistab vahupintsli karvade deformeerumist.

 

Mühle Klassikaliste raseerijate terakaitse 

Mühle terakaitse on valmistatud plastikust. Terakaitse kaitseb raseerija „pead“ kriimustuste eest ning välistab sisselõikeid, kui kannate raseerijat endaga kaasas.

 

Mühle ziletiterad- 1 Pakk

Terasid pakis 10tk. Kõik individuaalselt omakorda pakitud. Teradel on pikk eluiga. Valmistatud roostevabast terasest. Plastikraamiga.

 

Mühle Raseerimisrätik 

Raseerimisrätiku kasutamine on üks võimalustest pehmendada habet enne raseerimist. Rätik soojendatakse enne näole asetamist üles ning asetatakse habemepiirkonnale. Soe raseerimisrätik võiks mõned minutid näo piirkonda katta. Habemekarvad pehmenevad ning nahapoorid avanevad. Seejärel saate alustada raseerimisega. Mühle raseerimisrätik on vahvlimustriga ning on disainitud spetsiaalselt raseerimiseks. Ruudukujulise mustri tõttu suudab rätik rohkem niiskust ning pehmendavat kuumust hoida.

Päritolumaa: Saksamaa