BaByliss juukselõikusmasin kroomitud

Kaubamärk:
Tootekood: FX8700E
Ühik: tk
Hind: 179,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

BaByliss juukselõikusmasin kroomitud

Juukse- ja habemelõikusmasin BaByliss PRO „Cord/Cordless Metal Clipper“ on loodud nõudlike juuksestilistide ja habemeajajate vajaduste rahuldamiseks, kes otsivad usaldusväärset, paindlikku ja kiiresti laetavat seadet. Toote ainulaadne disain ning laitmatu töötamine muudab selle kõigist teistest lõikuritest erinevaks.

45mm Jaapani terasest lõiketerad eriti terava V-kujulise lõikega. Eriti õhukesed lõiketerad võimaldavad ligipääsu ka kõige keerulisematele kohtadele, suudavad lõigata väga naha ligidalt. Võimas, kauakestev suure pöördemomendiga digitaalmootor tagab suurepärase jõudluse laitmatuks lõikuseks. Tehnoloogilised edusammud elektrooniliselt juhitavates digitaalsetes mootorites muudavad seadme palju kergemaks, vibratsiooni väga madalaks, tarbivad vähem energiat, on pikema tööeaga ja vähendavad müra. Sobib ideaalselt kõigile juuksetüüpidele. Võib kasutada koos juhtmega või ilma selleta.

Juukse- ja habemelõikusmasin BaByliss „Cord/Cordless Metal Clipper“ on 100% kohandatud professionaalseks kasutamiseks.. Tugev metallkorpus, 3h kiire laadimine ja 2h ltööaeg annavad juuksestilistidele täieliku vabaduse, tõhususe ja hoiavad kokku aega, universaalne pinge aga muudab selle seadme kasutuskõlblikuks kõikjal maailmas.

BaByliss PRO „Cord/Cordless Metal Clipper“ lõikuri korpus on parima ergonoomia tagamiseks teaduslikult tasakaalustatud. Sellel seadmel on libisemiskindel käepide, seade on kerge ja vaikne.


BaByliss PRO „Cord/Cordless Metal Clipper“ tehnilised omadused:
• Laadimisalus
• 45mm Jaapani terasest lõiketerad
• 6000 lõiketerade liigutust minutis
• Pika kasutusajaga liitiumioonaku
• 8 lõiketerade asendit