Mida kinkida isale isadepäevaks? 5 ideed isadepäeva kingituseks

 

Isadepäeva hakati tähistama 1910. aastal Ameerikas ning Eestis tähistame me isadepäeva iga aasta novembrikuu teisel pühapäeval. Tänapäeva kiire elutempo juures ei pruugi meil olla võimalust külastada oma isa niipalju kui tahaks. Just seetõttu on parim kingitus isale meie isiklik AEG. Õnneks on isadepäeval meil võimalus külastada oma vanemaid või vanavanemaid ning toredaid seiku meenutades veeta suurepärast aega üheskoos. Sealjuures võib tulla tahtmine tänada oma isa toetuse ja headuse eest, mida ta aastate jooksul meile on pakkunud. Isadepäeva kingitust otsides tahaksime kinkida midagi enamat ja erilisemat, kui paar sokke - nende varu on neil niikuinii juba eluaegne!

Üks asi on kindel - kõikidel isadel on HABE! Mõned lasevad sellel kasvada, mõned mitte. Pole vahet kas isal on habe või on ta siledalõualine, habeme eest hoolitsemisega puutuvad mingil määral kokku nad kõik - olgu see siis habemeajamine või habeme hooldamine. Kuninghabel on isadele hommikuste rituaalide jaoks olemas palju hämmastavaid kingitusi, mis ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka väga lahedad.

Isadepäeva kingituse leidmise lihtsustamiseks on Kuninghabe kokku pannud 5 läbimõeldud kingiideed, mida kinkida isale.

 

1. Klassikaline raseerija

Väga paljud mehed, sealhulgas ka isad, kasutavad jaepoest ostetud plastmassist käepidemega ühekordseid raseerijaid. Kindlasti üheks väga asjalikuks isadepäeva kingituseks sobib üks korralik ja soliidne raseerija. Kuninghabe internetipoes on müügil nii Mach3 kui ka Fusion raseerijaid, kuid Kuninghabe soovitab minna tagasi juurte juurde ning kinkida oma isale üks korralik klassikaline raseerija. Klassikalist raseerijat on läbi aegade peetud „stiilseks klassikuks“, mis suudab isegi raskemaid piirkondi ilma probleemideta raseerida. Paljude jaoks on klassikaline raseerija „par excellence“ ehk parim.

Olgugi, et lahtine tera vajab alguses hoolsat ümberkäimist ning kindlat kätt, pakub ta pärast harjumist väga lähedast ja pikalt kestvat tulemust. Pikaajaline kasutaja võidab lõppkokkuvõttes hinnas, sest klassikaliste raseerijate terad on odavamad.

 

2. Raseerimispintsel

Habemeajamisel ei saa ei üle ega ümber raseerimispintslist. Olgugi, et raseerimispintsli ajalugu ulatub 1748. aastani, on see populaarne tänapäevalgi ning jääb tõenäoliselt kestma veel aastasadu. Raseerimispintsel on oluline vahend mehe habemejamisarsenalis. Pintslit kasutatakse vahu loomiseks koos raseerimisseebi või -kreemiga. Lisaks sellele masseerib pintsel nahka ning tõstab habemekarvad vahu sees püsti, et neid oleks raseerijal lihtsam lõigata. See lihtne, kuid ääretult oluline tõsiasi on aja jooksul paraku unustusse vajunud. Lisaks muudab raseerimispintsel hommikuse habemeajamisrutiini meeldivaks ning viib isa raseerimistulemuse kindlasti teisele tasemele. Kuninghabe internetipoes on saadaval väga erineva hinnaklassiga raseerimispintsleid igale eelarvele. 

 

3. Habemeajamiskosmeetika

Mehed ajavad habet oma elu jooksul umbes 20000 korda. Tihti kipuvad isad kasutama aastaid ühtesid ja samu toidupoe kosmeetikatooteid ning ei julge katsetada uusi ja põnevaid kosmeetikatooteid, mis on välja töötatud spetsiaalselt habemeajajate poolt. Lisaks ei pruugi toidupoodides müüdav kosmeetika kõigi jaoks olla sobiv nende koostise poolest. Kuningahabe internetipoes müüdav professionaalne habemeajamiskosmeetika on oluliselt puhtam, efektiivsem ja naturaalsem, mistõttu sellel pikal teekonnal on mehe nahk kindlasti tänulik. Nagu ka habemeajamisaksessuaaridega, muudab raseerimiskosmeetika hommikuse habemeajamise nauditavaks. Naturaalsed lõhnad, pehmed kreemid ning terve nahk on need, mis muudavad habemeajamiskultuuri paremaks. Olgugi, et naturaalse raseerimiskosmeetika hind on esmapilgul kallim, jätkub neid pikemaks ajaks ning lisaks tervislikule aspektile saame ka keskkonna säästmise nimel midagi ise ära teha. Habemeajamiskosmeetikast soovitab Kuninghabe isale kinkida kauakestva raseerimisseebi, tänuväärse raseerimisjärgse palsami või hädavajaliku raseerimisjärgse alum kivi.

 

4. Igapäeva kosmeetika

Igapäevakosmeetika kinkimisega isale ei saa kunagi alt minna, sest need on praktilised ja ei jää kunagi seisma. Kui rääkida meeste nahahooldusest, siis mehed reeglina hoiavad asju lihtsana. Sellegipoolest püüdlevad paljud mehed tervema ning noorema naha poole. Igapäevakosmeetika aitab meestel hoolt kanda oma kõige suurema organi NAHA üle. Mehed kasutavad igapäevaselt kõige rohkem šampoone, dušigeele, seepe ja deostikke. Miks mitte kinkida isale midagi erilist, mis pole pärit toidupoest vaid professionaalide poolt heaks kiidetud maailma tipptegijatelt.

 

5. Habemega isadele

Habemega isad on lahedad! Nagu öeldakse kaasneb suure habemega ka suur vastutus. Õnneks on võimalik oma habeme eest hoolt kanda. Pole vahet, kas isal on pikk või lühike habe - habemeõli sobib mõlemale. Habemeõli on vaja habemekarvade toitmiseks, niisutamiseks ning annab habemele sära ja elujõulisuse. Lisaks on habemeõli asendamatu vahend habemealuse naha niisutamiseks ning torkimistunde leevendamiseks. Kindlasti on olemas palju isasid, kes pole torkimistunde talumisel habemeõli kasutamise peale tulnudki. Lisaks sellele on habemeõlidel väga erilised ja naturaalsed lõhnad, mis sobivad just neile, kes soovivad oma habemele elu sisse lüüa. Habemele mõeldud kingituse tegemine näitab isale, et hindate tema kasvatatud habet. Lisaks habemeõlile on üheks väga lahedaks ideeks ka habemekammi kinkimine, mille valik Kuninghabe internetipoes on väga lai.

 

 

www.kuninghabe.ee