Habeme ja vuntside populaarsus

Inimkond on sama vana kui habe. Poliitilised juhid, usumehed, kangelased või röövlid... paljudel neist oli habe – see oli täiesti tavaline. 1900. aastate alguses pärast vahetatava teraga raseerija leiutamist avanesid meestele uksed „ilumaailma“. Üsna kiiresti raseeris juba 90% maailma meestest ning habeme kasvatamine jäi tahaplaanile.

See, et mehel kasvab habe pidevalt tagasi, peab olema mingi „märk“ sellest, et mees võiks omada habet. Viimaste aastate jooksul oleme näinud, et habemed hakkavad vaikselt jälle populaarsemaks muutuma. Hollywoodi näitlejad, muusikud ning hipid on juba alustanud habeme või vuntside kasvatamist. Siiski on paljud näokarvade kasvatajad mõjutatud moetrendide poolt. Näokarvade „comeback“ on olnud üsna aeglane.

Õnneks on mingi lootsusekiir olemas. Tänapäeval võib leida mehi igast eluvaldkonnast, kes on otsustanud habet kasvatada. Paljud juristid, arstid ja poliitikud eksperimenteerivad tänapäeval oma näokarvadega. Pole vahet, mis on teie rass, sugu, usk, orientatsioon või vanus. Kui olete mees, on teil võimalus olukorda parandada ning olla teistele eeskujuks.

Kui arvate, et habeme kasvatamine on sama lihtne kui oma raseerija „puhkuserežiimile“ lülitamine, siis eksite. Paljud mehed hakkavad uuesti raseerima, kui habe hakkab sügelema. „Kitsehabe“ või vuntsid lõigatakse maha, kui need ei näe head välja –selline käitumine on argpükslik. Kahjuks ei tea paljud mehed, mida oma habemega teha või kuidas seda hooldada – KUNI PRAEGUSENI!

Kuninghabe aitab Eesti meestel hooldada ning hoolitseda oma habeme eest! Meie üheks eesmärgiks on suurendada Eesti meeste teadlikkust habeme kasvatamisest ning proovime tõsta habeme ja vuntside populaarsust Eestis ning kogu maailmas.

 

 

www.kuninghabe.ee