Parim jõulukink mehele ?

Kas jõulukingid on juba tehtud? Enne jõule võib peast läbi käia erinevad jõulukingi ideed. Mõeldakse palju, mida kinkida jõuludeks oma mehele, lastele, kallimale, sõbrale või vanavanematele. Kingituste otsimine algab paljudel juba oktoobri algusest, sest õige kingituse leidmine võib olla paras pähkel. Üks keerulisemaid ülesandeid on jõulukingituse leidmine just nimelt meesterahvale. Mehed on tavaliselt tagasihoidlikumad ning ei pruugi oma soove alati avaldada. Sellest lähtuvalt võib tunduda, et mehel on kõik vajalik juba olemas.

Kingitust otsides mõtleme tavaliselt konkreetse inimese hobidele või tegevustele ning vastavalt sellele teeme ka valiku. Üks tegevus, millega enamus mehi (v.a habemikud) igapäevaselt kokku puutuvad, on raseerimine. Kvaliteetsete raseerimistarvikute ning kreemide valdkond on kindlasti suurepärane  valik, millele mõelda. Elegantseid raseerimistarvikuid on meestele ammustest aegadest kingitud ning sellel on ka omad põhjused:

  • Raseerimistarvikud on maskuliinsed kingitused – ükski mees ei pettu!
  • Mehed on tüdinenud odavatest plastmassist raseerijatest. Elegantsed raseerimistarvikud on isikupärased ning nendega tekib hingeline side.
  • Mehed raseerivad iga päev ning raseerimiskreem või raseerimisseep on praktiline valik.
  • Raseerimisvahendeid kulub meestel väga palju – alati on puudu

 

Raseerijad, raseerimispintslid või muud raseerimistarvikud on reeglina väga elegantsetes ning mehelikes pakendites. Kvaliteetsete raseerimistarvikute disainimisse on antud tohutu panus, mis annab neile suurepärase välimuse. Kui kingituse saaja paki avab, on ta kindlasti ka kingituse sisust vaimustatud. Oluline on lõpuks ju see, kas kingituse saajale kingitus ka meeldib. Öeldakse küll, et kingitud hobuse suhu ei vaadata, kuid sisimas tahame ju kõik, et kingi saajal oleks kingituse üle hea meel.  Kuninghabe internetipoes on müügil elegantsed ja eksklusiivsed raseerijad, raseerimispintslid ning nahahooldusvahendid maailma parimatelt tootjatelt. Juhul, kui jääte kingituse tegemisega viimase hetke peale, ärge muretsege! Kuninghabe internetipoes on tooted kohapeal olemas ning võite need kätte saada juba samal päeval.

Tehke meestele kingitus, mida nad tõesti tahavad!

 

Juhul, kui tarvikute valimine tundub keeruline:

1. Võta meiega julgesti ühendust, aitame meeleldi sobivad tarvikud leida.

2. Tutvu laia valikuga valmis kinkekomplektidega SIIN

 

 

www.kuninghabe.ee