Habemepalsamid

Habemepalsam on spetsiaalselt habeme jaoks välja töötatud habemehooldusvahend, mis aitab habet niisutada, samas annab habemele sära ning parandab habeme üldist tervislikku seisundit. Habemepalsamis sisalduvad niisutavad õlid toidavad habet, takistavad selle kuivamist ning karvade rabedaks muutumist. Habemepalsam aitab anda habemele kuju ning seisab ka selle eest, et habemekarvad oleksid korrapärases suunas, mitte sassis.

Milleks on vaja habemepalsamit?

  • Habeme pehmendamiseks ja niisutamiseks
  • Habemele sära andmiseks
  • Habeme kujundamiseks
  • Habeme all oleva naha niisutamiseks  ja ärrituse leevendamiseks

Habemekarvad on teistsuguse struktuuriga kui juuksekarvad ning habemekarvade elujõulisuse säilitamiseks tuleb nende eest pidevalt hoolt kanda. Kui me ei peseks ega niisutaks mitte kunagi oma juukseid, siis juuksed oleksid kuivad ja rabedad. Seda sama viga teevad paljud habemikud ka oma habemega. Kogu nende habemehooldus piirdub ainult veega loputamisega.

Habet ning nahka selle all võivad kahjustada ka valede šampoonide või seepide kasutamine. Habeme pesu jaoks on Kuninghabe internetipoes olemas spetsiaalsed habemešampoonid ja seebid. Need ei eemalda kaitsvaid õlisid mida nahk ise toodab, samas omavad väga head puhastamisvõimet.

Habemepalsam taastab habeme elujõulise seisundi ning aitab leevendada nahaärritust ja kuivust. Habemepalsam annab habemele meeldivalt mehise lõhna, mis saadab meest terve päeva ning ei jäta ühtegi naist külmaks.

 

Kuidas kasutada habemepalsamit?

Alustuseks tuleb sõrmega kraapida väike kogus palsamit plekkpurgist. Seejärel on vajalik palsamit hõõruda peopesade vahel senikaua, kuni palsam muutub kergesti käsitletavaks. Kätega tuleb palsam tõmmata läbi habeme ning kammi või sõrmede abil on võimalik habe kujundada selliseks nagu vaja. Palsamit on habemest kerge välja pesta seebi ja sooja vee abil.

Habemepalsami hõõrumine peopesade vahel on vajalik, sest see pehmendab palsami koostisosasid ning aitab palsamil paremini habemesse siseneda. Alustage habemepalsami kandmist habemesse habeme külgedelt. Oluline on see, et määriksite habemepalsami korralikult habeme sisse. Kui teil on vuntsid, siis võite kuju andmiseks habemepalsamit ka vuntsidele kanda. Vuntsivahadel on reeglina tugevam hoiduvus.

Mis vahe on habemepalsamil ja habemeõlil?

Õige habemik kasutab mõlemat! Habemepalsamid ja habemeõlid on mõlemad niisutava toimega. Habemepalsam sisaldab lisaks eeterlikele õlidele mitmeid erinevaid vahasid, mistõttu sobib habemepalsam ka habeme kujundamiseks. Habemeõlil on paremad niisutavad omadused, kuid habemeõliga ei saa kujundada habet. Habemeõli muudab habeme kergesti kammitavaks ning lopsakaks.

Habeme kujundamine:

 

 

 

 

 

www.kuninghabe.ee