Habemeõli kasutamine

Habemeõli on kosmeetiline õli, mis on spetsiaalselt habeme jaoks välja töötatud. Habemeõli muudab habeme ning ka selle all oleva naha pehmeks, läikivaks, siledaks ning terveks.

Miks kasutada habemeõli?

Mõned habemikud võivad ekslikult arvata, et neil pole vaja kasutada ühtegi habemetoodet. Habemekasvatamise edulugu võib sel viisil kahjuks kiiresti lõppeda, sest habeme all olev kuiv nahk võib muutuda habemekasvatajale tõeliseks nuhtluseks.

Kuiv nahk habeme all võib põhjustada habeme sügelemist ning nahaärritust. Kuiva ning sügeleva naha tekkeks pole palju vaja. „Tavaliste šampoonide“ kasutamine ning keskküttest tingitud kuiv õhk võivad olla üheks naha kuivamise põhjustest – siinkohal on abiks „habemeõli“.

Habemeõli aitab ka neid mehi, kes on just alustanud habeme kasvatamist. Habeme kasvatamise alguses võib tekkida ebamugav habeme sügelemise ning ärrituse faas, mida on võimalik leevendada habemeõlidega.

3 punkti, miks habemeõli kasutamine on vajalik:

  1. Habemeõli niisutab habemekarvu ning nahka selle all. Habemeõli niisutab nahka, takistades selle kuivamist ning „nahatükkide“ teket.
  2. Habemeõli pehmedab habemekarvu. Kaob „traathabeme“ tunne, samas annab habemele läike.
  3. Habemeõli paneb sinu habeme hästi lõhnama. Ilusa habeme omamine on väga oluline. Sama oluline on ka habeme lõhn.  Te ei tea kunagi, mida päev võib tuua ning seetõttu on hästilõhnav habe kohustuslik!

Kuidas kasutada habemeõli?

Kõige parem on habemeõli kasutada pärast habeme pesemist, sest nahapoorid on seetõttu avatud ning habemeõli imendub paremini habemekarvadesse ning nahka. Habemeõli on lihtsam kanda niiskesse habemesse.

Kasutage 1-2 tilka päevas. Tilgutage mõned tilgad habemeõli peopesadele ning masseerige habeme sisse. Jälgige, et õli satuks ka habeme all olevale nahale. Kui teil on pikem habe, siis kasutage habemekammi, et habemeõli jõuaks kõikjale.

Hoolitsege oma habeme eest!

 

 

www.kuninghabe.ee