Mida kinkida mehele?

Mis oleks parim kingitus mehele? See on küsimus, mida nii mõnigi kord oleme endalt küsinud. Tihti ragistame ajusid, mida kinkida meesterahvale sünnipäevaks, juubeliks, jõuludeks, isadepäevaks või mõneks muuks oluliseks tähtpäevaks.

Kui otsite kingitust mehele, siis raseerimistarvikute valdkond on kindlasti väga hea valik, millele mõelda. Raseerimistarvikuid on meestele ammustest aegadest kingitud ning sellel on ka oma põhjus. Raseerijad, raseerimispintslid või muud raseerimistarvikud on reeglina väga elegantsetes ning mehelikes pakendites. Kvaliteetsete raseerimistarvikute disainimisse on antud tohutu panus, mis annab neile suurepärase välimuse. Seetõttu tekib hea emotsioon mitte ainult kingi saajal, vaid ka kinkijal. Kui kingituse saaja paki avab, on ta kindlasti ka kingituse sisust vaimustatud.

Miks raseerimistarvikud on hea kingitus mehele?

  • Raseerimistarvikud on praktilised
  • Kvaliteetsed raseerimistarvikud on tavaliselt „kõrgema klassi“ kingitused ning keegi ei tohiks pettuda kingitustes (kui tegemist pole just habemikuga)
  • Raseerimistarvikud on maitsekad ning stiilsed
  • Kui tegemist on raseerimiskreemi või aftershave-iga, siis meestel pole neid kunagi piisavalt
  • Raseerija või raseerimispintsel on hea kingitus mehele, kellel on Teie arvates„kõik olemas“

 

Mis oleks raseerimistarvikutest parim kingitus?

Kui olete otsustanud valida kingituse just raseerimistarvikute valdkonnast, peaksite järgmisena mõtlema, mida täpsemalt kinkida. Raseerija? Raseerimispintsel? Raseerimiskreem? Raseerimisseep? Terve komplekt?

 

Kingituseks raseerija?

Mehed raseerivad oma elu jooksul 20 000 tundi habet. Kuna see aeg on pikk, meeldib mehele kingituseks saada raseerija, millega see teekond läbida. Isikupärase raseerijaga tekib meestel hingeline side ning nad saavad erineda ülejäänud hallist "plastmassist".

Nooremad mehed raseerivad rohkem Mach3® ja Fusion™ tüüpi raseerijatega. Teadlikumale mehele sobib just klassikaline raseerija. Klassikalist raseerijat on läbi aegade peetud „stiilseks klassikuks“, mis suudab isegi raskemaid piirkondi ilma probleemideta raseerida. Paljude jaoks on klassikaline raseerija „par excellence“ ehk parim. The Gillette® Mach3® on maailmas enim kasutatud raseerimissüsteem. The Gillette® Mach3® raseerimissüsteemis on 3 üksteise alla paigutatud tera, mis võimaldavad mugava ja nahalähedase raseerimise. Gillette® Fusion™ raseerimissüsteemis on  5 eraldi tera, mis on paigutatud üksteise alla erilise täpsusega. Selline disain võimadab väga nahalähedast ning õrna raseerimist. Isegi algajatele on Gillette® Fusion™-it kerge ja ohutu kasutada.

 

Kingituseks raseerimispintsel?

Modernsed raseerimispintslid ilmusid juba 1750. aastatel. Raseerimispintsel on alati olnud raseerimise üheks sümboliks. Vahupintsli kõige suuremaks eeliseks on see, et vahu pealekandmisega pehmendame habemekarvu ning tõstame habemekarvad enne raseerimist nahapinnalt püsti, mis võimaldab neid lihtsamalt lõigata.

Raseerimispintsel on mehele kingitus, mis tekitab elevust ning lausa kutsub raseerima. Lisaks on raseerimispintsel ilusaks aksessuaariks vannitoas.

 

Kust kingitust mehele osta?

Kuninghabe internetipoes on müügil elegantsed ja eksklusiivsed raseerijad ning raseerimispintslid maailma parimatelt tootjatelt. Ka habemega meestele leiate Kuninghabe internetipoest sobiva kingituse. Habemega meestele on meil müügil: habemešampoon, habemeõli, habemepalsam, habemekamm, habemehari, vuntsivaha, vuntsikamm.

Tehke meestele kingitus, mida nad tõesti tahavad!

 

Juhul, kui tarvikute valimine tundub keeruline:

1. Võta meiega julgesti ühendust, aitame meeleldi sobivad tarvikud leida.

2. Tutvu laia valikuga valmis kinkekomplektidega SIIN

 

 

www.kuninghabe.ee