Kingitus habemega mehele?

Meesterahvale õige kingituse leidmine võib olla väga keeruline, kuid kui teil on habemega kallim, isa, vend, onu, vanaisa, poeg, nõbu, sõber või lapselaps, on kingituse leidmine lihtsam, kui te arvatagi oskaksite. Habemikele on olemas palju hämmastavaid kingitusi, mis ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka väga lahedad. Sellise läbimõeldud kingitusega näitate oma habemega lähedasele, kui palju te hindate neid ja mis veelgi olulisem, kui palju te hindate nende kasvatatud habet või vuntse. Allpool on välja toodud parimad kingiideed, mida kinkida habemega härrasmehele sünnipäevaks, isadepäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks muuks oluliseks tähtpäevaks.

Kingiidee nr. 1 Habemeõli - Habemeõli niisutab ja pehmendab habemekarvu ning nahka selle all. Kaob „traathabeme“ tunne, samas annab ka habemele läike. Ilusa habeme omamine on väga oluline - sama oluline on ka habeme lõhn. Mees ei tea kunagi, mis päev võib tuua ning seetõttu on hästilõhnav habe kohustuslik.

 

Kingiidee nr. 2 Habemepalsam - Habemepalsam on mõeldud mehele habeme pehmendamiseks ja niisutamiseks. Habemepalsam jäetakse habeme sisse ning sobib nii habeme kui ka vuntside kujundamiseks. Habemepalsam hoiab habeme niisutatuna ning värskena terve päeva. Lisaks aitab habemel kasvada pikaks ja terveks. Hea enestunne garanteeritud terveks päevaks.

 

Kingiidee nr. 3 Habeme/vuntsikamm või habemehariHabemekamm ennetab habeme või vuntside pulstumist ja sassiminemist ning hoiab habeme heas seisukorras. Habemehari aitab ühtlaselt laiali kanda habemesse hõõrutud õli. Regulaarne harjamine elustab nahka ja vähendab habeme kuivust. Harjased aitavad eemaldada habemest tolmu, mustust ja hooldusvahendite ülejääke. Harjased muudavad habeme siledaks, terveks, läikivaks ja elujõuliseks. Habemekamm ja habemehari sobivad igapäevaseks habemehoolduseks. Ideaalne kingitus tõelisele härrasmehele!

 

Kingiidee nr. 4 Habemešampoon - Habemešampoon on spetsiaalselt näo karvade jaoks välja töötatud šampoon. Habemešampoon puhastab ning värskendab nii habet kui ka vuntse. Habemešampoonid aitavad vähendada habeme kasvatamisel tulenevat karvade sissekasvamist ja nahaärritust. 

 

Kingiidee nr. 5 Habemeseep - Habemeseep on tehtud naturaalsetest õlidest ja ei sisalda kemikaale ning sobib habeme pesuks. Seep on näokarvadele hea, sest ei eemalda kaitsvaid õlisid mida nahk ise toodab, samas omab väga head puhastamisvõimet. Habemeseep pehmendab nahka habeme all ja mis põhiline - Ei tekita ärritust!

 

Kingiidee nr. 6 Vuntsivaha - Ideaalne kingitus vuntsidega mehele.Vaha annab vuntsidele hea hoidvuse ning hoiab habemekarvad kindlalt omal kohal ja vuntsikaared kumerdunult. Vaha saab kergesti välja pesta sooja vee ja seebiga. Vuntsivahal on garanteeritud ka meeldiv lõhn.

 

 

 

www.kuninghabe.ee