Jõulud lähenevad! Jõulukingitus mehele olemas?

Aeg lendab kiire tempoga ning kummalisel kombel hakkame me jälle märkama poeriiulitel jõuluehteid ning jõulukaunistusi. Varakult annavad need meile märku, et jõulud on jälle ukse ees! Jõuluvanal on kingituste otsimine keeruline ja võtab rohkem aega kui arvatagi oskame. Seetõttu võib mõned kingitused juba varakult kingikotti pista.

Jõulud on alati olnud kogu pere püha ning paljud meist veedavad selle aja kodus üheskoos. Kodu on mateeria ja hinge sümbioos. Kodus on palju materjaalseid esemeid näiteks nagu ema kootud tekk, isa parandatud lauajalg või seinal olev sõpradelt sünnipäevaks saadud maal - kõikidel nendel esemetel on oma hing ja lugu. Ka Kuninghabe tahab aidata ühe toreda mälestuse loomisega. Klassikalised habemeajamisvahendid pakuvad nii mõnelegi mehele äratundmisrõõmu ning kingituseks saadud habemeajamiskosmeetika või habemehoolduskosmeetika võib pakkuda jututeemat veel paljudeks aastateks. Lisaks sellele on habemeajamis- või hooldusvahendid alati praktilised.

 

Miks valida mehele jõulukingitus Kuninghabe internetipoest?

Kuninghabe internetipood on spetsialiseerunud meestele ning on mitu aastat tegelenud parima meestekosmeetika ja aksessuaaride esindamisega Eestis. Kahtlemata leiab Kuninghabe internetipoest mehele sobiva kingituse. Meie tootevalik on väga lai – Kuninghabe internetipoest on valikus üle tuhande toote. Olgugi, et Kuninghabe müüb kvaliteetseid kosmeetikatooteid, on ettevõtte põhieesmärgiks iga mehe ellu tuua rohkem isikupära ning sealjuures suunata tähelepanu meeste tervisele. Kuninghabe visiooniks on muuta habemed elupäästvateks jutualustusteks, distsiplineerides mehi käima regulaarselt tervisekontrollis. Kingituse ostmine Kuninghabe internetipoest väärtustad MEEST, tema hommikusi rituaale ning aitad Kuninghabe missiooni täita.

Kui kiiresti ma kingituse kätte saan?

Kuninghabe töötuba on kiire ning sagimist täis. Kuninghabe ladu on jõuluvana käeulatuses ning kogu kaup on kohapeal olemas. Usinad päkapikud postitavad kõik tellimused juba samal päeval ning pakid jõuavad valitud automaati kõige kiiremini järgmiseks päevaks. Seega ei tasu muretseda, kas tellimus ikka jõuab õigeks ajaks kohale. Kuninghabe hoiab internetipoe teenuse kõrget standardit ning seisab selle eest, et iga klient saaks parima kasutuskogemuse. 

Kas saan lasta kingituse ära pakkida?

Soovi korral saab seda teha! Tellimuse vormistamisel võib Kuninghabe postkasti julgelt kirjutada ning avaldada selleks soovi. Vormistame õnnitluskaarte ja lisame need tellimusele juurde, mis on suunatud otse kingisaajale. Lisaks saab ostukorvis tellimusele juurde lisada Kuninghabe logoga kinkekoti sümboolse summa eest.

Mida valida kingituseks mehele Kuninghabe internetipoest?

Toodete valik on suur ning seetõttu on Kuninghabe pannud kokku selle aasta parimad kingiideed jõuludeks. Kingituse leiab kõikidele meestele: isale, vennale, pojale, onule või sõpradele. Habemikest sõbrad Jõuluvana ning Kuninghabe on üheskoos koostanud kingispikri mõnedest headest ja populaarsetest kingiideedest:

 

 

 1. Edwin Jagger raseerimiskomplekt
 2. Mühle oliivipuust raseerimiskomplekt
 3. Mühle ploomipuust raseerimiskomplekt
 4. Antiga Barbearia raseerimiskomplekt
 5. Captain Fawcett raseerimiskomplekt
 6. Habemenoad Thiers Issard
 7. Mach3 raseerijad
 8. Klassikalised DE raseerijad
 9. Meestelõhnad
 10. Scottish Fine Soaps reisikomplekt
 11. Edwin Jagger raseerimisjärgne losjoon Sandlipuu
 12. Captain Fawcett ellujäämiskomplekt
 13. Habemeõlid
 14. WAHL juukselõikusmasin
 15. WAHL pardel

 

 

www.kuninghabe.ee