Beardbrand komplekt Four Vices

Kaubamärk:
Tootekood: 330428
Ühik: tk
Hind: 69,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Beardbrand komplekt Four Vices 

Komplektis sisaldub:

  • Beardbrand habemeõli Four Vices - Gold line 30ml
  • Beardbrand vuntsivaha Four Vices - Gold line 4,25g
  • Pähklipuust alus

Beardbrand habemeõli Four Vices - Gold line 30ml

Kes oleks osanud arvata, et pahe võib hästi lõhnata. „Four Vices“ sobib habemiku elustiilile, keda kirjeldab iseseisvus, julgus ja lahedus. Habemeõli omab kanepi, tubaka, kohvi ning humala aroomi. Need neli aroomi loovad mehelikkuse lõhna.

Nagu kõik teisedki Beardbrand habemeõlid, on ka kuldne sari disainitud nii, et õlid oleksid personaalsed ja kerged. Kuldne sari on Beardbrandi lipulaev. Õlides on baasina kasutatud jojoobi- ja argaaniaõli. Õlid ei tee habet raskeks ega rasvaseks. Õlides on kasutatud ainult naturaalseid koostisaineid ja erilisi eeterlikke õlisid, mis teevad nendest parimad omataoliste seas.

 

Beardbrand vuntsivaha Four Vices - Gold line 4,25g

Beardbrand Four Vices vuntsivaha on üks parimaid vuntsivahasid maailmas. Four Vices sobib mehele, keda kirjeldab iseseisvus, julgus ja lahedus. Vuntsivaha on mugavas kaasaskantavas tuubis. Vuntsivaha on hea koostisega ning sisaldab maalähedast kanepi ja humala aroomi. Vuntsivaha sisaldab lisaks mesilasvahale ja jojoobiõlile ka lanoliini, mis on tuntud ka lambarasvana.

Beardbrand Four Vices vuntsivaha on keskmise hoidvusega ning ideaale loomuliku stiili saavutamiseks. Kraapige veidi vaha pöidlaga ning soojendage seda sõrmede vahel. Kohaldage vaha ühtlaselt vuntsidele ning tulemus saab olema fantastiline. Hea vihje, kuidas vaha soojana hoida, on seda endaga pidevalt taskus kaasas kanda, kus vahale mõjub kehasoojus.

Päritolumaa: USA