Bearded lifestyle habemevitamiinid

Kaubamärk:
Tootekood: BLBV
Ühik: tk
Hind: 29,90 €
Kogus: tk Lisa korvi

Bearded lifestyle habemevitamiinid 60tk

Suurepärane uudis meestele, kes soovivad oma habeme ja juuste kasvu parandada! Habeme- ja juuksevitamiinid toovad kastanid tulest välja! Nüüd saate lõpuks kasvada tihedama ning tervema habeme kiiremini.

Habemevitamiinide koostis sisaldab ainulaadset toimeainete segu. Koostises on näiteks biotiin, tsink ja foolhape. Lisaks sellele, et nad annavad hea jõudluse habeme kasvuks, maitsevad habemevitamiinid ka suurepäraselt!

Habemevitamiinide koostis on disainitud Soome apteekrite poolt, et pakkuda just habeme ja muude karvade kasvuks kõik vajalik. Koostises on rikkalikult biotiini. Lisaks sellele sisaldavad habemevitamiinid ka teisi vitamiine ja mineraalaineid, mis töötavad üheskoos, et paraneks imendumine. Habemevitamiinides on lausa 13 toimeainet, mis soodustavad karvade kasvu.

Annustamine

2 kummikommi päevas. Võtta kuurina ning närida enne alla neelamist. Purgis on 60 kummikommi ning kuuri pikkus on 1 kuu.

Koostis

Habeme ja juuste vitamiinid on vegan ning gluteenivabad. Kummikommid on vaarika maitsega ning punase värvusega. Kasutatud ei ole kunstlikke värvaineid! Punase värvuse annab kummikommidele lilla porgandimahla kontsentraat. Koostises ei ole pähkleid, želatiini, soja ega piima, mistõttu sobivad ka allergikutele.

Koostis: Sugar, malt syrup, glucose, gelling agent (pectin), purple carrot juice concentrate, acidity regulators (citric acid, sodium citrate), flavor (raspberry), L-ascorbic acid, D-alpha-tocopheryl acetate, vegetable oil, calcium-D-pantothenate, D-biotin, zinc citrate, pyridoxine hydrochloride, beta-carotene, coating agent (carnauba wax), retinyl acetate, folate, potassium iodide, choline bitartrate, inositol, ergocaIciferoI, cyanocobalamin.


Habemevitamiinid on toidulisandid. 

Päritolumaa: Soome