Beardsley habemešampoon Cantaloupe 237ml

Kaubamärk:
Tootekood: BRD2
Ühik: tk
Hind: 20,30 €
Kogus: tk Lisa korvi

Beardsley habemešampoon - Muskusmelon

Beardsley habemešampoon on spetsiaalselt näokarvade jaoks välja töötatud šampoon. Beardsley šampoon puhastab ning värskendab habe ning vuntse. Kanda habemele või vuntsidele väike kogus šampooni, masseerida ja loputada.

Kas Beardsley šampoonid sobivad ka vuntisedele?

Beardsley šampoonid sobivad suurepäraselt ka vuntsidele. Sellisel juhul jätkub šampooni mitu korda kauemaks.

Mida on vaja teada, kui alustate habeme kasvatamist?

Kui olete otsustanud raseerimise lõpetada ja lasete habemekarvadel kasvada, võivad mõned karvad sisse kasvada ning tekitada nahaärritust. Beardsley habemešampoonid aitavad vähendada habeme kasvatamisel tulenevat karvade sissekasvamist ja nahaärritust. Beardsley habemešampoonide looduslikud koostisosad niisutavad ja pehmendavad nahka.

Koostis

Water, Aloe Vera Leaf Juice, Sodium Tetradecene Sulfonate, Cocoyl Monoethanolamine (Plant Derived), Decyl Glucoside (Plant Derived), Cocamidopropyl Betaine (Plant Derived), Flavor, Vitamin E Acetate, Polyquaternium-10, Chamomile Extract, PEG-16 Macadamia Glycerides, Methylparaben, Citric Acid (Naturally Derived), Food-Grade Preservatives (Sodium Benzoate, Potassium Sorbate), Glycerin (Plant Derived), Propylparaben, Sodium Saccharin, Pro-Vitamin B5

Päritolumaa: USA