Captain Fawcett Habemeõli Jimmy Niggles Million Dollar 50ml

Kaubamärk:
Tootekood: CFJN30
Ühik: tk
Hind: 46,77 €
Kogus: tk Lisa korvi

Captain Fawcett Habemeõli Jimmy Niggles Million Dollar 50ml

Selle spetsiaalse koostise saamiseks tegi Captain Fawcett koostööd sõbrast seikleja Jimmy Niggles-iga. Jimmy Niggles on „Beard Season“ liikumise asutaja ning „miljoni dollari habeme“ kasvataja.

Unikaalse habemeõli koostis paneb teie habeme tundma nagu „miljon dollarit“. Habemeõlil on värske ookeani ning maise vaigu lõhnad, tsitruse alatooniga. Lisaks on lisatud juurde ülim luksuslik komponent – 23 karaadine kuld.

Jimmy Niggles on Austraalia kõige tuntuma habeme omanik. Tema habet kutsutakse ka "miljoni dollari habemeks", kuna selle väärtus on hindamatu - see päästab elusid! Niggles on kasvatanud oma märkimisväärset habet 2010. aastast alates, mälestades oma head sõpra Wes Bonny-it, kes suri melanoomi tõttu 26-aastaselt. Tema plaan oli lihtne: iga kord, kui keegi märkas tema habet või küsis selle kohta, soovitas ta minna dermatoloogi vastuvõtule ennast igaks juhuks kontrollima. Sealt sündis ülemaailmne liikumine Beard Season, mille eesmärgiks on muuta habemed elupäästvateks jutualustusteks, distsiplineerides sind, sinu sõpru ning peret käima regulaarselt melanoomi kontrollis. Liikumine on tänaseks päästnud juba tuhandeid elusid. Captain Fawcetti miljoni dollari habemeõlidega saad kaasa elupäästva pileti, mille saad kinkida oma heale tuttavale, sõbrale või pereliikmele, et suunata nad tervisekontrolli.

Kasutamine: Loksutage pudelit ning tilgutage mõned tilgad õli peopesale. Seejärel hõõruge õli peopesade vahel. Õlis olevad kullahelbed lahustuvad ning seejärel saate kanda õli habemesse. Lõpetuseks kammige habe läbi.

Päritolumaa: Suurbritannia

Loe brändi kohta lähemalt SIIT