Captain Fawcett raseerimisseep Scapicchio refill 110g

Kaubamärk:
Tootekood: CFSSSR
Ühik: tk
Hind: 18,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Captain Fawcett raseerimisseep Scapicchio refill 110g

Nimi Scapicchio viitab maailma ühe vanimale juuksuriperekonnale. Marco Scapicchio avas oma Barbershopi esmakordselt 1820. aastal ning oskused ja teadmised on pärandatud põlvest põlve edasi. Captain Fawcettil on olnud hea meel teha koostööd Luigi Scapicchioga!

Selle hiilgavalt lõhnava ja luksusliku raseerimisseebi inspiratsioon on sündinud rikkalikest viigimarja- ja oliivisaludest, mis asuvad Scapicchio pere sünnimaal Puglias. West Indian Bay Rummi juuksetooniku puudutus viib vana maailma kokku uuega.

Seebi värskendav aroom avaldab austust Luigi vanaisale Vincenzole, kes emigreerus 1910. aastal Chicagosse ja rajas seal oma esimese Itaalia Barbershopi. Vincenzo oli saamas Al Capone'i üheks usaldusväärseimaks juuksuriks... kuid see on juba pikem jutt.

Vincenzo Scapicchio oli Al Capone personaalne habemeajaja. Habemeajamisel kasutas Vincenzo perekondliku retsepti järgi valmistatud Scapicchio raseerimisseepi. Kui tahad proovida sama retsepti järgi valmistatud habemeajamisseepi, siis kasuta võimalust!

Päritolumaa: Suurbritannia

Loe brändi kohta lähemalt SIIT