Captain Fawcett Ellujäämiskomplekt

Kaubamärk:
Tootekood: CFMWK
Ühik: tk
Hind: 48,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Captain Fawcett Ellujäämiskomplekt

Komplektis sisaldub:

  • Captain Fawcett Habemeõli Ricki Hall’s Booze & Baccy 10ml Travel size
  • Captain Fawcett vuntsivaha Ricki Hall Booze & Baccy 15ml
  • Captain Fawcett vuntsikamm volditav

 

Captain Fawcett Habemeõli Ricki Hall’s Booze & Baccy 10ml Travel size

Captain Fawcett-i Booze & Baccy habemeõli on maailmatuntud habemikust härrasmehe Mr. Ricki Hall-i eritellimusel valmistatud habemeõli. Habemeõlil on rikkalik, luksuslik ning mitmekesine eeterlike õlide aroom. Habemeõlil on värskete tubakalehtede, aromaatse viiruki, vahtra, puiduse tammesambliku ja vanilliubade alatoon. Vürtsikaid noote annab habemeõlile hariliku porsa magus aroom ning pimendipuu (Bay rum) ja apelsini vürtsikad aroomid.

Kasutamine: Tilguta mõned tilgad habemeõli peopesale, masseeri laiali ning kanna habemesse. Viimistluseks kasuta kammi.

 

Captain Fawcett vuntsivaha Ricki Hall Booze & Baccy 15ml

Captain Fawcett-i Booze & Baccy vuntsivaha on maailmatuntud habemikust härrasmehe Mr. Ricki Hall-i eritellimusel valmistatud vuntsivaha. Vuntsivahal on rikkalik, luksuslik ning mitmekesine eeterlike õlide aroom. Vuntsivahal on värskete tubakalehtede, aromaatse viiruki, vahtra, puiduse tammesambliku ja vanilliubade alatoon. Vürtsikaid noote annab vuntsivahale hariliku porsa magus aroom ning pimendipuu (Bay rum) ja apelsini vürtsikad aroomid.

Kasutamine: Soojenda vaha põue- või pükstetaskus. Kasuta sõrme küünepoolset osa vaha kättesaamiseks. Pehmenda vaha pöidla ja sõrmede vahel ning kanna vuntsidesse.

 

Captain Fawcett vuntsikamm volditav

Captain Fawcett-i vuntsikamm on kenasti disainitud ning käsitsi valmistatud meistriteos. Captain Fawcett-i vuntsikamm on „pilet“ põnevasse vuntsimaailma. Vuntsikamm on mõeldud vuntside hooldamiseks ning kujundamiseks. Vuntsikamm on volditav ning kitsahambaline. Kergesti kaasaskantav.

Pikkus: 11,7 cm (lahti voldituna)

Päritolumaa: Suurbritannia

Loe brändi kohta lähemalt SIIT