Captain Fawcett Vuntsivahade komplekt

Kaubamärk:
Tootekood: CFMWK
Ühik: tk
Hind: 38,65 € 30,92 €
Kogus: tk Lisa korvi

Captain Fawcett Vuntsivahade komplekt

Komplektis sisaldub:

  • Captain Fawcett vuntsivaha Ylang Ylang 15ml 
  • Captain Fawcett vuntsivaha Sandlipuu 15ml 
  • Captain Fawcett vuntsivaha Lavendel 15ml 

 

Captain Fawcett vuntsivaha Ylang Ylang 15ml 

Captain Fawcetti vuntsivaha hoiab vuntsid kindlalt paigal! Captain Fawcetti vuntsivaha originaalretsept on leitud tema isiklikest kirjutistest. Praegused vuntsivahad on koostiselt väga lähedased tema saja aasta tagusele originaalretseptile. Vuntsivaha on valmistatud käsitsi ning puhastest koostisainetest ning sisaldab parima päritoluga Ylang Ylangi eeterlikku õli. 

Captain Fawcett vuntsivaha Sandlipuu 15ml 

Captain Fawcetti vuntsivaha hoiab vuntsid kindlalt paigal! Captain Fawcetti vuntsivaha originaalretsept on leitud tema isiklikest kirjutistest. Praegused vuntsivahad on koostiselt väga lähedased tema saja aasta tagusele originaalretseptile. Vuntsivaha on valmistatud käsitsi ning puhastest koostisainetest ning sisaldab parima päritoluga sandlipuu eeterlikku õli. 

Captain Fawcett vuntsivaha Lavendel 15ml 

Captain Fawcetti vuntsivaha hoiab vuntsid kindlalt paigal! Captain Fawcetti vuntsivaha originaalretsept on leitud tema isiklikest kirjutistest. Praegused vuntsivahad on koostiselt väga lähedased tema saja aasta tagusele originaalretseptile. Vuntsivaha on valmistatud käsitsi ning puhastest koostisainetest ning sisaldab parima päritoluga lavendli eeterlikku õli. 

Kasutamine: Soojenda vaha põue- või pükstetaskus. Kasuta sõrme küünepoolset osa vaha kättesaamiseks purgist. Pehmenda vaha pöidla ja sõrmede vahel ning kanna vuntsidesse.

Päritolumaa: Suurbritannia

Loe brändi kohta lähemalt SIIT