Edwin Jagger raseerija 3ONE6 hõbedane

Kaubamärk:
Tootekood: DESSGA9BL
Ühik: tk
Hind: 114,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Edwin Jagger raseerija 3ONE6 hõbedane

Raseerija pea on valmistatud kõrgkvaliteetsest 316 Sheffieldi terasest. Samas kodulinnas tegutseb ka Edwin Jagger.

3ONE6 raseerijat on lihtne kasutada. Raseerimistulemus jääb suurepärane ükskõik, millise nurga all raseerite.

3ONE6 sarja raseerijate pead on võrreldes DE89 sarjaga erinevad. Uus on disain ning materjal, mida on testitud aastaid, et saavutada parim tulemus. Võrreldes tavalise DE89 alusplaadiga, on tõstetud plaadil olevaid relsse ning žiletitera kinnitamiseks on lisatud stabiliseerimispunkte. Kõik eelnev ei lase žiletiteral habemeajamisel liikuda ning võimaldab raseerida erinevate nurkade alt.

Nahakaitsed alusplaadi välisservadel venitavad õrnalt näonahka, et luua ühtlane raseerimispind ja valmistada habemekarvad lõikuseks ette. Raseerimisvaht ja lõigatud karvad juhitakse nutikalt läbi nelja vahupilu, et vältida raseerija ummistusi. Need funktsioonid muudavad raseerimise sujuvaks, kiireks ja vaevatuks.

3ONE6 kaheosaline raseerija “pea” on läbi aegade Suurbritannias esimene, mis on toodetud 100% MIM (metalli süstimise) tehnikaga. MIM on tootmisprotsess, mis hõlmab puhaste metallipulbrite ühendamist sidumismaterjalidega, misjärel materjalisegu süstitakse ainulaadsesse Edwin Jaggeri masinasse, kasutades äärmist survet ja kuumutamist. MIM võimaldab väga peeneid tootmistolerantse ja minimeerib materjali nõrkused.

Keskkruvi on äärmiselt tugev ning läbinud koormustestid.

Käepide on valmistatud lennutööstuses kasutatavast anodeeritud alumiiniumist ning pakub silmatorkavat, dekoratiivset ja stiilset viimistlust. Materjal on kergekaalulisem kui täiesti roostevaba version ning on vastupidav löögikahjustustele. Anodeerimisprotsess loob erakordse pinnaviimistluse, mis talub igapäevast käsitsemist ja takistab raseerija oksüdeerumist, suurendades selle pikaealisust.

Alumiiniumist käepidemel olev lainetus annab raseerijale suurepärase haarde, mis takistab selle libisemist isegi märgade kätega.

3ONE6 käepidemed on valmistatud lennutööstuses utiliseeritud materjalidest. Käepidemete esialgseid partiisid testiti tõrgeteta kuni veerandtonnise jõuga.

  • Täispikkus: 96.60mm
  • Käepideme pikkus: 89.4mm
  • Käepideme diameeter: 11.85mm
  • Raseerija pea pikkus: 41.4mm
  • Raseerija pea laius: 25.4mm
  • Kaal: 74.7g

Päritolumaa: Suurbritannia

Loe brändi kohta lähemalt SIIT