Edwin Jagger raseerimiskomplekt Kroomitud Klassikaline

Kaubamärk:
Tootekood: S81M8911
Ühik: tk
Hind: 115,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Edwin Jagger raseerimiskomplekt 

Komplektis sisaldub:

  • Edwin Jagger raseerija Closed Comb, Kroomitud
  • Edwin Jagger raseerimispintsel Pure badger, kroomitud
  • Edwin Jagger raseerija ja raseerimispintsli hoidik, kroomitud
  • Komplektiga saab kaasa Edwin Jagger logoga kinkekoti

 

Edwin Jagger raseerija Closed Comb, Kroomitud

•Traditsiooniline klassikaline raseerija

•Spetsiaalselt välja töötatud täpne raseerijapea

•Ideaalse raskuse ja tasakaaluga. Hästi käsitsetav.

•Populaarne ja kaasaegne stiil

•Raseerijaga kaasas pakk Feather ziletiterasid

Edwin Jaggeri DE raseerijapead on tuntud ja lemmikud kogenud “märga raseerimist” harrastavate meeste seas. Klassikalise Edwin Jaggeri  raseerija “pea” on väljatöötatud oma ala ekspertide poolt ning on viimistletud kõrgkvaliteetse kroomiga. Raseerija käepide on valmistatud messingust, mis on lihvitud läikivaks. Lisaks on käepide viimistletud kroomiga ning ümber käepideme on trükitud Edwin Jaggeri logo.

Mõõtmed: Käepideme pikkus 85mm. Kogupikkus 93mm.

 

Edwin Jagger Raseerimispintsel, kroomitud

Raseerimispintsli käepide on valmistatud messingust, mis on lihvitud läikivaks. Lisaks on käepide viimistletud kroomiga ning ümber käepideme on trükitud Edwin Jaggeri logo.

Vahupintsli karvad - Pure badger

Kõige madalama astme ja hinnaga mägrakarvade klass on „Pure badger“. Vaatamata sellele, et „Pure badger“ on kõige madalama hinnanguga karvade klass, suudavad nad sellest hoolimata hoida endas oluliselt rohkem vett, kui metsseakarvadest valmistatud vahupintslite karvad või enamus sünteetilistest karvadest valmistatud vahupintslid. Seetõttu tekitavad „Pure badger“ karvadest valmistatud vahupintslid oluliselt parema vahu, kui metsseakarvadest valmistatud pintslid. „Pure badger“ vahupintslite karvad on reeglina tumedat värvi, nad on üsna jäigad ning hoiavad endas vähem vett kui kõrgema klassi mägrakarvadest valmistatud pintslid („Fine või Silvertip“). Mõned firmad, kes toodavad odavamaid vahupintsleid, võivad karvu värvida põhjusel, et jätta kõrgema klassi karvade mulje. Vahupintsli karvade omadused sellest siiski ei muutu.

 

Edwin Jagger raseerimispintsli hoidik, kroomitud

Vahupintsel peaks pärast kasutamist kuivama ning pintsel kuivab paremini siis, kui karvad on suunatud alla. See takistab vee kogunemist vahupintsli käepidemesse ning takistab vahupintsli karvade deformeerumist. 

Päritolumaa: Suurbritannia

Loe brändi kohta lähemalt SIIT