Habemešampoon Beardsley Leonardo da Vinci 119ml

Kaubamärk:
Tootekood: BSBLSV
Ühik: tk
Hind: 10,20 €
Kogus: tk Lisa korvi

Habemešampoon Beardsley Leonardo da Vinci 119ml

Leonardo da Vinci sündis Itaalias 1452. Da Vinci oli renessansiaegne mees, kes jättis tugeva jälje leiutamisse, maalimisse, skulptuuri, arhitektuuri, teadusesse, muusikasse, matemaatikasse, tehnikasse, kirjandusse, anatoomiasse, geoloogiasse, astronoomiasse, botaanikasse, kirjandusse, ajalukku ja kartograafiasse. Olgugi, et ta tegi ohtralt märkmeid, ei ole tema kõik avastused teada. Tema portree „Mona Lisa“ on tõenäoliselt kõige tuntum kunstiteos maailmas.

Beardsley habemešampoon - Metsamarja

Beardsley habemešampoon on spetsiaalselt näo karvade jaoks välja töötatud šampoon. Beardsley šampoon puhastab ning värskendab habe ning vuntse. Kanda habemele või vuntsidele väike kogus šampooni, masseerida ja loputada.

Kas Beardsley šampoonid sobivad ka vuntisedele?

Beardsley šampoonid sobivad suurepäraselt ka vuntsidele. Sellisel juhul jätkub šampooni mitu korda kauemaks.

Mida on vaja teada, kui alustate habeme kasvatamist?

Kui olete otsustanud raseerimise lõpetada ja lasete habemekarvadel kasvada, võivad mõned karvad sisse kasvada ning tekitada nahaärritust. Beardsley habemešampoonid aitavad vähendada habeme kasvatamisel tulenevat karvade sissekasvamist ja nahaärritust. Beardsley habemešampoonide looduslikud koostisosad niisutavad ja pehmendavad nahka.

Koostisained: Water (Aqua), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Sodium C14-16 Olephin Sulfonate, Cocamide DIPA, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Tocopheryl Acetate (Vitamin E Acetate), Polyquaternium-10, Chamomilla Recutita Flower/Leaf (Chamomile) Extract, Fragrance (Parfum), PEG-16 Macadamia Glycerides, Citric Acid, Glycerin, Sodium Saccharin, Methylparaben, Panthenol (Pro-Vitamin B5), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Propylparaben

Päritolumaa: USA