KAI küünetangid viili ja kogujaga Type 003 L Teras

Kaubamärk:
Tootekood: KAI003TypeL
Ühik: tk
Hind: 11,13 €
Kogus: tk Lisa korvi

KAI küünetangid viili ja kogujaga Type 003 L Teras

KAI Type 003 L küünetangid on valmistatud roostevabast terasest. Toodetud on küünetangid Jaapanis, kasutades väga häid tooraineid ning kõrgeid tootmisstandardeid. Tangid on sirge otsaga. Lisaks on küünetangidel plastikust küünekoguja, et küüned ei lendaks lõigates minema. Tangide külge on integreeritud ka küüneviil. Sobivad nii naistele kui ka meestele.
Mõõtmed: 23 x 105mm

Sõrmeküüned kasvavad keskmiselt 0,1mm päevas või 3mm kuus. Küüsi võiks lõigata ideaalselt 5-7 päeva tagant. Parim viis küünte lõikamiseks on neid enne niisutada. Sobivaim aeg lõikamiseks on pärast dusi all või vannis käimist. Küünte eelnev niisutamine väldib soovimatut küünekahjustust, mis võib viia hiljem rabedate küünteni. Lõika küüsi väikeste lõigetega. Kui on probleem sissekasvavate küüntega, siis ära lõika neid sõrme või varbaotstest lühemaks. Lõikamine: aseta küüs terade vahele ning vajuta õrnalt käepide kokku. Pärast lõikamist on soovitatav küüsi viilida ning lisada kreemi või õli.

KAI ettevõte on eelkõige tuntud oma funktsionaalsete, innovaatiliste ning vastupidavate toodete poolest. KAI tooteid loetakse parimateks maailmas. Tooted on loodud sajandeid vana kultuuri ning traditsiooni järgides nagu on omane ka Samurai mõõkadele. Kõik KAI tooted valmistatakse kõrge kvaliteediga ning hoolikalt valitud materjalidest ning terariistade tootmisel jälgitakse põlvkondade jooksul edasi antud mõõgaseppade standardeid.

Päritolumaa: Jaapan