KAI ninakarvade lõikur

Kaubamärk:
Tootekood: KAINH
Ühik: tk
Hind: 52,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

KAI ninakarvade lõikur

KAI ninakarvade lõikur on valmistatud Jaapanis. Lõikur on valmistatud roostevabast terasest ning on harjatud välimusega. Sobivad nii naistele kui ka meestele. KAI ninakarvade lõikur on mõeldud üleliigsete ninakarvade eemaldamiseks. Lõikuril on roteeruv pea, mis eemaldab karvad lihtsalt ning ei tee valu. Lõikur on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ning on efektiivne ning ergonoomne.
Mõõtmed: 38 x 56mm

Lihtne kasutada. Sisesta lõikuri ots ninasõõrmesse ning pigista käepidemed kokku. Mehaanilise lõikuriga ei pea sa kunagi muretsema tühjade patareide või vastupidavuse pärast. Ninakarvade lõikur sobib nii naistele kui ka meestele.

KAI ettevõte on eelkõige tuntud oma funktsionaalsete, innovaatiliste ning vastupidavate toodete poolest. KAI tooteid loetakse parimateks maailmas. Tooted on loodud sajandeid vana kultuuri ning traditsiooni järgides nagu on omane ka Samurai mõõkadele. Kõik KAI tooted valmistatakse kõrge kvaliteediga ning hoolikalt valitud materjalidest ning terariistade tootmisel jälgitakse põlvkondade jooksul edasi antud mõõgaseppade standardeid.

Päritolumaa: Jaapan