Kuninghabe saunarätik Hall

Kaubamärk:
Tootekood: KH007
Ühik: tk
Hind: 28,47 €
Kogus: tk Lisa korvi

Kuninghabe saunarätik Hall

Kuninghabe saunarätik on valmistatud 100% kammitud puuvillast. Jaekaubanduses müüdavate rätikute kvaliteet erineb suuresti, isegi kui nad on toodetud puuvillast. Rätikute koostises oleva puuvilla kvaliteet ja segud võivad erineda nii palju, et mõjutavad tunnetust, eluiga ja jõudlust.

Kuninghabe rätikutes kasutatav kammitud puuvill on tavalisest puuvillast pehmem, sest sellel ei ole lisandeid ega lühikesi väljaulatuvaid niite. Kammitud puuvill on tavalisest puuvillast tugevam, sest kammimisprotsess eemaldab lühikesed kiud, mis kalduvad purunema. Pärast kammimist liidetakse sirgendatud kiud tihedamalt kokku, põhjustades vähem lõhenemist ja lahti rebimist. Need eelised ja tootmisprotsessi käigus tehtav vajalik lisatöö teevad kammitud puuvilla kallimaks, luksuslikumaks ja pehmemaks kui tavaline puuvill.

Üheks nüansiks kvaliteetse rätiku saamisel on tooraine kvaliteet, kuid see on ainult pool võitu. Tootmistehnika ja tootmiskvaliteet kombineerituna kõrgkvaliteetse toorainega võimaldab luua “hea rätiku”.

Kuninghabe rätik on toodetud Portugalis suure kogemusega tootja poolt. Rätikute tootmisel on kasutatud parimaid tooraineid froteerätiku (terry towel) saamiseks, mis on sobilik ka kõige nõudlikumale kasutajale. Terry rätikutes on kasutatud lisa lõnga, et luua suuremad niidisilmad, mille tulemuseks on kõrgelt absorbeeriv rätik.

 

  • Mõõdud: 70x140cm
  • Kvaliteetne 100% puhas kammitud puuvill
  • Vastupidav, kestev värv, mis on vastupidav ka 60 °C pesemisele
  • 580 g/m2 soodustab lühemat kuivamisaega kui teised rätikud
  • Ülisuur veeimavusvõime
  • Puuvilla pehmus säilib ka pärast mitut pesemist