Le Pere Lucien raseerimisseep OUD & Sandalwood 200g

Kaubamärk:
Tootekood: LPLSSOS200
Ühik: tk
Hind: 28,95 €
Kogus: tk Lisa korvi

Le Pere Lucien raseerimisseep OUD & Sandalwood 200g

Le Pere Lucien raseerimisseebid vahustuvad kergesti ning loovad suurepärase vahu. Seebil on luksuslik ning mehine OUD & sandlipuu aroom.

Le Pere Lucien'i raseerimisseebid kannavad endas tõelist Prantsuse elegantsi ja kvaliteeti, ning nende lugu ulatub kaugemale kui lihtsalt toote väljatöötamine. See ilus ettevõtmine sai alguse aastal 2012, kui keemik Cyril Lelegard Prantsusmaalt tunnetas tungivat vajadust luua raseerimisseep, mis oleks tõeliselt erakordne.

Cyril oli kogenud pettumust poelettidelt ostetud kehva kvaliteediga vahtude ja geelidega ning tal oli sügav soov luua midagi ülimat ja kvaliteetset. Seega asus ta aastatepikkusele teekonnale, veetes 12 aastat farmaatsialaboris. Ta katsetas erinevaid koostisosi ja retsepte ning võttis arvesse arvukate habemeajamisfoorumite kasulikke nõuandeid ja tagasisidet.

Pikaajalise pühendumuse ja kirgliku töö tulemusena sündisid esimesed Le Pere Lucien'i raseerimisseebid, mis olid kui kunstiteosed omaette. Seejärel andis Cyril brändile oma vanaisa Lucieni nime koos pildiga, austades sellega oma perekonna pärandit ja traditsioone.

Tänapäeval on Le Pere Lucien'i habemeajamisseebid saanud tõeliseks asjatundjate lemmikuks. Habemeajamisseepe kiidetakse ja armastatakse nende kvaliteedi, lõhna ja kogemuse poolest.

Päritolumaa: Prantsusmaa