Meissner Tremonia juuksetoonik White 250ml

Kaubamärk:
Tootekood: MTHTW
Ühik: tk
Hind: 20,25 €
Kogus: tk Lisa korvi

Meissner Tremonia juuksetoonik White 250ml

Meissneri juuksetoonik on mõeldud ärritunud ja kuiva peanaha niisutamiseks ning rahustamiseks. Sobib kasutamiseks kõõma korral.

Miks on Meissner Tremonia eriline?

Meissner Tremonia on perekonnaettevõte, kes toodab kõrgkvaliteetset naturaalset kosmeetikat täielikult käsitsi. Meissneri orgaanilised ning naturaalsed tooted valmistatakse Saksamaal, Dortmundis kohapeal, kasutades keskkonnasäästlikke valmistamisviise. Ettevõtte moto on: “Nii looduslähedane kui võimalik”.

Taimsed õlid ja vahad, mida Meissner kasutab, pärinevad kontrollitud mahepõllundusest. Mahepõllunduses toimub kasvatamine vastavalt mahepõllumajanduse reeglitele. Keelatud on kasutada keemilisi pestitsiide, väetisi ja defoliante ning geneetiliselt muundatud seemneid. Orgaaniline kookosõli, orgaaniline sheavõi, orgaaniline kakaovõi, orgaaniline granadilliõli või orgaaniline jojobaõli koos nende väärtuslike ja rikkalike, nahka hooldavate koostisosadega on ühendatud orgaaniliste taimeekstraktide ja Meissneri enda toodetud ekstraktidega. Igal õlil on oma eriline rasvhapete spekter ja baasõlid on kombineeritud  nii, et igal tootel oleksid parimad hooldavad omadused.

Näiteks ekstraheeritakse orgaanilisi taimi nagu nõges, kask ja roheline tee keemiliselt denatureeritud alkoholi asemel puhta orgaanilise alkoholiga, nii et lõpptoodetesse ei satuks denatureerivaid kemikaale. Juba turul valmis olevad ekstraktid sisaldavad keemilisi säilitusaineid, mistõttu pole see Meissneri jaoks sobiv ning ekstraktid toodetakse ise. Teine näide on rasvalkoholid, mida kasutatakse konsistentsi tagamiseks - need on tavaliselt valmistatud palmiõlist. Meissner kasutab konsistentsi tagamiseks behenüülalkoholi, mis on palju kallim, kuid valmistatud rapsiõlist.

Meissner saab orgaanilised taimed koostööpartnerilt Saksamaa imeilusast Allgäu piirkonnast. Koostööpartner toetab jätkusuutlikuse tagamiseks erinevaid projekte üle kogu maailma, kaasarvatud ka naisorganisatsiooni Barkina Fasos, kes elatuvad orgaanilise Sheavõi tootmisest ning kellele makstakse õiglast töötasu.

Meissneri moto “Nii looduslähedane, kui võimalik” tähendab, et välditakse keemilisi aineid ja kasutatakse nende asemel looduslikke koostisosi. Kui kemikaal on vältimatu, näiteks “šampooni baasaine”, veendutakse, et see oleks valmistatud kookosõli baasil ja sellel oleks võimalikult suur biolagunevus. See kehtib ka vee ja õlide ühendamiseks vajalike emulgaatorite kohta. Siin kasutatakse ainult aineid, mis on valmistatud rapsiseemne ja oliiviõli baasil.

Meissner ei kasuta ka kunstlikke lõhnaaineid, valmis parfüümisegusi, silikoone, parabeene, parafiine ning kasutab lõhnaainete loomiseks ainult looduslikke eeterlikke õlisid ning vaikude või puidu ekstrakte. Kõik kasutatavad värvained on mineraalset või taimset päritolu.

Päritolumaa: Saksamaa