Mühle Purist sünteetiline Silvertip Fibre® Eboniit

Kaubamärk:
Tootekood: 091 E 58
Ühik: tk
Hind: 159,62 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Purist sünteetiline Silvertip Fibre® Eboniit

  • Vahupintsel Silvertip Fibre®
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud eboniidist

Materjal – Eboniit

Eboniit näeb välja nagu marmor, kuid pole päris see. Loodusliku kautšuki ja väävli baasil toodetud kõvakummisegu meenutab värvi poolest eebenipuud. Mõiste "eboniit" ongi tuletatud inglise keelsest terminist "eebenipuu".

Eboniiti armastavad eelkõige muusikasõbrad. Näiteks saksofonide ja klarnetite huulikud on toodetud just eboniidist. Elegantne materjal kaunistab tihti ka tubakapiipe, kirjutusvahendid ning nüüd ka MÜHLE PURIST habemeajamisaksessuaare.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

Vahupintsli karvad - Silvertip Fibre®

Esimesed kõrgkvaliteetsed sünteetilised kiud vahupintslites on maailmas kõige esimesena leiutanud MÜHLE.  Pakume sünteetiliselt toodetud esmaklassilist kvaliteeti, mis on materjali omaduste poolest analoogne kõrgelt hinnatud naturaalsetele mägrakarvadele. Mõned kasutajad on öelnud, et selline tippkvaliteet pakub raseerides paremaid tulemusi, kui naturaalsed karvad.

"Silvertip Fibre" karvad on väga pehmed oma korrapärase tipu poolest ning keskosast on nad mõnevõrra stabiilsemad kui naturaalsed karvad. Need omadused tekitavad nahal pärast vahu pealekandmist meeldiva ja pehme tunde. Ainult Mühle kõrgkvaliteetsed käsitsi töödeldud sünteetilised kiud on igapäevases kasutamises vähem tundlikumad kui naturaalsed mägrakarvad, kuna nad kuivavad kiiremini ja on vastupidavad raseerimisseepidele ja kreemidele.

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT