Mühle raseerija Opened comb Tortoiseshell

Kaubamärk:
Tootekood: R103
Ühik: tk
Hind: 35,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Opened comb Tortoiseshell

  • Klassikaline avatud peaga raseerija
  • Käepide on valmistatud kõrgkvaliteetsest vaigust ja kroomitud osadest, tortoiseshell

Käepideme materjal – kõrgkvaliteetne vaik

Kõrgkvaliteetne vaik on sünteetiline materjal, mille pind on töödeldud ja rafineeritud eraldi. Materjali kasutatakse eksklusiivsete kirjutusvahendite ja aksessuaaride valmistamisel, sest see võimaldab luua kaasaegseid ja klassikalisi tootedisaine erinevates atraktiivsetes värvides. Alustuseks, vahupintsli ja raseerija käepideme esteetilised põhikujud saadakse tahkete vaiguvarraste vormimisel. Seejärel poleeritakse iga detail eraldi mitmetes etappides, et anda vaigu pinnale eriline läige. Selline töötlemisviis tagab käepideme mugavuse ning hea väljanägemise paljudeks aastateks. Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Raseerija - klassikaline

Klassikalist raseerijat on läbi aegade peetud „stiilseks klassikuks“, mis suudab isegi raskemaid piirkondi ilma probleemideta raseerida. Paljude jaoks on klassikaline raseerija „par excellence“ ehk parim. Klassikalise raseerija disain on Mühle toodetesse suurepäraselt sulandatud. Olgugi, et lahtine tera vajab alguses hoolsat ümberkäimist ning kindlat kätt, pakub ta pärast harjumist väga lähedast ja pikalt kestvat tulemust. Pikaajaline kasutaja võidab lõppkokkuvõttes hinnas, sest klassikaliste raseerijate terad on odavamad. Võrreldes modernsete raseerimissüsteemidega, ei ole klassikaliste raseerijate terad liikuvad. Terasid on võimalik vahetada, keerates „raseerija pea“ lahti. Klassikaliste raseerijate terad on müügil Kuninghabe internetipoes.

 

Raseerija pea- avatud/opened comb

Avatud peaga raseerija on spetsiaalselt välja töötatud kogenud habemeajajatele. Avatud peaga raseerija sobib ideaalselt meestele, kellel on tavalisest tihedam ja tugevam habe või sellistele meestele, kes eelistavad raseerida kolme päeva vanust habemetüügast. Oma ehituse ja tera kalde tõttu on võimalik raseerimisel kasutada väga efektiivset ja täpset tehnikat. Omapärane raseerija ehitus ennetab raseerija ummistusi, kuna raseerija ja ziletitera vahele ei kogune raseeritud habemekarvu. Innovaatiline disain muudab ka hilisema raseerija puhastamise lihtsamaks. Raseerimistulemus sõltub habemetüüka kasvust, tihedusest ja pikkusest ning sobivusest ziletitera ja raseerijaga. Mõned mehed saavutavad optimaalse tulemuse väga terava ziletiteraga, mõnedele aga sobib rohkem leebem tera. Ziletiterade valik on omaette teadus. Avatud peaga raseerijaga raseerimisel ei tohi esmatõmbel rakendada  nahale mingisugust survet. Tera on tihti esmatõmbel piisavalt efektiivne ning muudab vastukarva raseerimise mittevajalikuks. Nahk peab olema kogu aeg raseerimisel pingul.

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT