Mühle vahupintsel Rytmo sünteetiline, Black Fibre® Aurutatud saar

Kaubamärk:
Tootekood: 21 H 220
Ühik: tk
Hind: 36,60 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Rytmo sünteetiline, Black Fibre® Aurutatud saar 

  • Vahupintsel Black Fibre
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud aurutatud saarepuust  ning kroomitud osadest

 

Käepideme materjal – aurutatud saar

Pöögi ja tammepuu kõrval on saarepuu üks tähtsamaid põlisrahvaste lehtpuusid. Saart on võimalik leida Euroopast ning kõige sagedamini põhjapoolsemates piirkondadest. MÜHLE habemetarvikute valmistamisel kuumutatakse saarepuu puitu lühikese aja jooksul väga kõrge temperatuurini.

Saarepuu saavutab kuumutamise protsessi käigus kõrge veekindluse, süveneb puidumuster ja puit võtab oma pruuni värvuse. Säilitamaks puidu pinna naturaalsust, käepidet ei lakita vaid õlitatakse. See annab puidule täiusliku kaitse vee eest ja muudab käepideme vastupidavaks.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Vahupintsli karvad – Black fibre ®

Kvaliteetsed vahupintsli karvad „Black fibre®“ on spetsiaalselt välja töötatud raseerimiseks. Oma tumeda värvuse ja pehmuse poolest sarnanevad Mühle sünteetilised karvad suuresti naturaalsetele ja kvaliteetsetele mägra karvadele. Lisaks on Mühle sünteetilised karvad mõnevõrra pehmemad vahupintsli tipuosas.

Ainult Mühle sünteetilised kiud omavad võrdväärselt häid omadusi võrreldes naturaalsete karvadega, olles mõnevõrra tugevamad ja vastupidavamad. Mõned kasutajad eelistavad Mühle sünteetilisi karvu, kuna kiud tekitavad eriti kreemja raseerimisvahu.  

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.